تیم ملی فوتسال ایران به مصاف برزیل می‌رود/ اعلام برنامه ملی‌پوشان تا جام ملت‌های آسیا

تیم ملی فوتسال کشورمان در دو دیدار تدارکاتی به مصاف تیم ملی برزیل خواهد رفت

گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران پویا، با اعلام عباس ترابیان رئیس کمیته فنی و توسعه فوتسال و فوتبال ساحلی، طبق توافق صورت گرفته بین فدراسیون فوتبال ایران و برزیل، تیم ملی فوتسال دو کشور در آبان‌ماه و آذرماه سال ۹۷ در دو دیدار تدارکاتی به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

طبق توافقات صورت گرفته قرار است ابتدا تیم ملی فوتسال کشورمان آبان‌ماه سال آینده به برزیل سفر کند و در آذرماه نیز تیم ملی برزیل به ایران خواهد آمد.

تسنیم، براساس برنامه از پیش تعیین شده تیم ملی فوتسال کشورمان برای حضور در مسابقات جام ملت‌های آسیا که قرار است ۱۲ بهمن‌ماه در چین تایپه برگزار شود، ابتدا در تورنمت چهار جانبه در اصفهان که با حضور تیم‌های ملی روسیه، آرژانتین و قزاقستان برگزار خواهد شد شرکت می‌کند و سپس در دو دیدار دوستانه در تهران در تاریخ ۲۳ و ۲۵ دی‌ماه به مصاف بلاروس خواهد رفت.

تیم ملی فوتسال ایران از تاریخ ۳۰ دی‌ماه تا ۵ بهمن‌ماه نیز به اسلونی سفر و دو دیدار دوستانه را با تیم ملی این کشور برگزار خواهد کرد. ملی‌پوشان کشورمان پس از انجام این دیدارها به ایران باز خواهند گشت تا در تاریخ ۹ بهمن‌ماه برای حضور در مسابقات جام ملت‌های آسیا به چین‌تایپه سفر کنند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار