دبیرکل کمیته ملی المپیک خبر داد

زمان انتخابات کمیسیون ورزشکاران مشخص شد/ اعلام اسامی ستاد نظارت بر نحوه برگزاری

زمان دقیق برگزاری انتخابات کمیسیون ورزشکاران کمیته ملی المپیک در جلسه صبح امروز هیئت اجرایی مشخص شد.

خبرنگار  ورزشی ، شاهرخ شهنازی دبیرکل کمیته ملی المپیک در خصوص مسائل مطرح شده در هفتادویکمین جلسه هیئت اجرایی این کمیته اظهار داشت: موضوع اول در جلسه امروز بررسی روند عملکردی کاروان ایران در بازی‌های داخل سالن آسیا بود که کیومرث هاشمی گزارشی را در این باره ارائه کرد. همچنین اعضای هیئت اجرایی از کادر سرپرستی تشکر کردند.

وی ادامه داد: انتخابات کمیسیون ورزشکاران موضوع دیگری بود که در جلسه امروز مورد بحث قرار گرفت و تصمیماتی نیز اتخاذ شد، با توجه به اینکه برای بار اول می‌خواهیم این انتخابات را برگزار کنیم قطعا نواقصی وجود خواهد داشت به همین دلیل مقرر شد که ستادی در این باره تشکیل شود. 

دبیرکل کمیته ملی المپیک گفت: انتخابات کمیسیون ورزشکاران روز ۱۲ آبان برگزار خواهد شد. افرادی که قصد ثبت‌نام در این انتخابات را دارند از روز ۲۲ مهر به مدت ۵ روز کاری با مراجعه به دبیرخانه انتخابات می‌توانند نام نویسی کنند. همچنین طی روزهای ۲۹  مهر تا یک آبان صلاحیت نامزدها بررسی می‌شود. 

شهنازی عنوان کرد: امروز دستورالعمل نحوه برگزاری انتخابات نیز مصوب شد همچنین ستاد نظارت بر نحوه برگزاری انتخابات نیز مشخص شده‌اند که عبارتند از ۱- دبیرکل ۲- دو نفر با معرفی رئیس کمیته ملی المپیک ۳- رئیس کمیسیون ورزشکاران  ۴- رئیس مرکز نظارت بر تیم‌های ملی ۵- مدیر واحد برون‌مرزی کمیته ملی المپیک ۶- مدیر حراست کمیته ملی المپیک ۷- مدیر روابط عمومی کمیته ملی المپیک ۸- مشاور حقوقی کمیته ملی المپیک. 

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار