سه پاراتکواندوکار ایران در رده نخست رنکینگ ماه اکتبر قرار گرفتند

رنکینگ پاراتکواندوکاران در ماه اکتبر اعلام شد و بر اساس آن مهدی پوررهنما، سعید صادقیان‌‌پور و اصغر عزیزی در جایگاه نخست قرار گرفتند.

و به نقل از سایت کمیته ملی پارالمپیک، در جدیدترین رنکینگ جهانی که از سوی فدراسیون جهانی تکواندو اعلام شده است،  صادقیان‌پور در وزن ۶۱- کیلوگرم (K۴۲) با ۱۴۶ امتیاز همچنان در صدر جدول قرار دارد و  پوررهنما نیز در وزن ۷۵- کیلوگرم (K۴۴) با ۱۶۹ امتیاز در صدر است.

عزیزی هم در وزن ۷۵+ کیلوگرم (K۴۴) با یک پله صعود و کسب ۱۴۵.۲۰ امتیاز در جایگاه نخست قرار گرفته است. محسن عبدی در این وزن در رده  سیزدهم قرار دارد.

همچنین محمود جعفرزاده  در وزن ۷۵- کیلوگرم (K۴۲) با ۱۱۲.۴۰ امتیاز در رده دوم جدول قرار دارد و محمدرضا شعبانی در همین وزن، رده هفدهم را به خود اختصاص داده است.

احمد نریمانی در وزن ۷۵+ کیلوگرم (K۴۲) و با ۷۸.۴۰ امتیاز در جایگاه سوم قرار دارد و سجاد جوانبخت در وزن ۶۱- کیلوگرم (K۴۴) با ۶۶.۰۵ امتیاز جایگاه چهارم جدول رده بندی را به نام خود ثبت کرده است.

 نمایندگان ایران با ترکیب پنج نفره سعید صادقیان‌پور، مهدی پوررهنما، محمود جعفرزاده، احمد نریمانی و اصغر عزیزی تمرینات خود را به منظور حضوری قدرتمندانه در هفتمین دوره مسابقات قهرمانی جهان که ۲۷ مهرماه در لندن برگزار می‌شود، در مرکز جهانی تکواندو پیگیری می‌کنند.

امتیاز مسابقات قهرمانی جهان G۱۰ است و به نفر اول ۱۰۰ امتیاز، نفر دوم ۶۰ امتیاز و نفرات سوم ۳۶ امتیاز در راستای کسب سهمیه المپیک ۲۰۲۰ توکیو تعلق می‌گیرد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار