مصدومیتم ۹۰ درصد بهتر شده است

سلیمی: کارشکنی آمریکایی‌ها روی تیم ما تاثیر گذاشته است/ وقت بودجه فوتبال ورزش اول است، وقت مدال کشتی و وزنه‌برداری

قهرمان سنگین وزن وزنه‌برداری جهان گفت: شانس کسب عنوان قهرمانی تیمی را داریم اما کارشکنی آمریکایی‌ها در ندادن ویزا به ۲ ملی‌پوش ایرانی، تاثیر نه چندان خوبی روی تیم گذاشته است.

بهداد سلیمی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی در مورد شرایط خودش اظهار داشت: آخرین تورنمنتی که در آن شرکت داشتم، المپیک ۲۰۱۶ ریو بود. خوشبختانه روند بهبود مصدومیتم به خوبی پیش می‌رود و در حال حاضر مصدومیتم حدود ۹۰ درصد بهتر شده است.

او ادامه داد: حدود ۲ ماه تا مسابقات جهانی زمان داریم و امیدوارم در مدت باقیمانده به صددرصد آمادگی برسم.

سلیمی تاکید کرد: هدف نخست من همیشه پیش از رکورد شکنی، کسب مدال طلا بوده است. حریفان سرسختی از گرجستان و ارمنستان و روسیه دارم و تلاش می‌کنم بهترین عملکرد را داشته باشم.

وی گفت: به اعتقاد من تیم ایران در مسابقات جهانی آمریکا، شانس کسب عنوان قهرمانی تیمی را دارد ولی کارشکنی آمریکایی‌ها در ندادن ویزا به ۲ ملی‌پوش ایرانی، تاثیر نه چندان خوبی روی تیم گذاشته است. به ویژه اینکه یکی از آنها، امید کسب مدال بود. امیدوارم ویزای این ۲ ورزشکار هم صادر شود.

سلیمی عنوان کرد: متاسفانه همچنان فوتبال ورزش اول کشور است و در هنگام تقسیم بودجه، اهمیت بیشتری نسبت به سایر رشته‌ها دارد ولی در هنگام کسب مدال و عنوان، کشتی و وزنه‌برداری به ورزش اول کشور تبدیل می‌شوند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار