در گفت‌وگو با تسنیم

ظهرابی: خوزستان ۴ تیم فوتبال برای مردان دارد ولی یک تیم برای بانوان ندارد/ پیش بینی لیگ برتر بانوان امسال سخت است

بازیکن تیم شهرداری سیرجان گفت: خوزستان۴ تیم در فوتبال مردان دارد اما متاسفانه در بخش بانوان یک تیم ندارد.

سارا ظهرابی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی اظهار داشت: امسال نیز با تیم شهرداری سیرجان قرارداد بستم و برای چهارمین سال با این تیم در لیگ برتر حضور دارم. تیم سرجان امسال تیم خوب و آماده‌ای است و تمریمنات خوبی را پشت سر گذاشته‌ایم.

وی افزود: با توجه به برنامه ریزی‌های صورت گرفته قرار بود مسابقات لیگ برتر از ۱۴ مهرماه آغاز شود. ما نیز با توجه به برنامه مسابقات تمرینات بدنسازی خود را آغاز کردیم اما در فاصله دوروز مانده به شروع رقابت‌ها اعلام کردند که این رقابت‌ها در تاریخ دیگری برگزار می‌شود.

ملی‌پوش تیم سیرجان ادامه داد: هنوز لیگ شروع نشده با لغو مسابقات روبه‌رو شدیم. تمرینات‌مان برای این مسابقه بود حالا باید دوباره برنامه‌ریزی جدید داشته باشیم. باتوجه به انصراف دو تیم استقلال اهواز و نماینده فارس برنامه لیگ نیز کمی تغییر کرد. این تغییرات روی برنامه تمرینی ما نیز تاثیر می‌گذارد.

ظهرابی یادآورشد: من خوزستانی هستم اما در تیم سیرجان بازی می‌کنم. خوشبختانه در تیم بسیار خوبی حضور دارم. در شهری با مردمان خونگرم و دوست داشتنی. اما ای کاش استان خوزستان در فوتبال بانوان نیز سرمایه‌گذاری می‌کرد و یک تیم در لیگ داشت تا برای تیم استان خودم نیز به میدان می‌رفتم.

وی تصریح کرد: هزینه تیم بانوان مگر چقدر می‌شود که خوزستان در لیگ برتر نمی‌تواند نماینده داشته باشد؟ خوزستان در فوتبال مردان چند تیم دارد اما در بخش بانوان سرمایه‌گذاری نمی کنند. این در حالی است که هزینه تیم‌داری برای بانوان خیلی بالا نیست.

بازیکن تیم سیرجان درباره پیش بینی رقابت های لیگ برتر امسال گفت: خوشبختانه امسال تیم‌های خوبی در لیگ برتر حضور دارند و پیش بینی این رقابت‌ها کار ساده‌ای نیست. در واقع از حالا نمی‌توان پیش بینی داشت و شاید تا دوسه هفته پایانی لیگ تیم قهرمان مشخص نباشد.

ظهرابی اظهار داشت: در فصل جاری تیم‌های خوبی شرکت دارند و به مانند فصل‌های پیش تنها دو، سه تیم رقیب یکدیگر نیستند. این باعث می‌شود جذابیت لیگ نیز بالاتر برود و بازیکنان حاضر در لیگ با انگیزه بالاتری به رقابت بپردازند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار