مصدومان نرسند، جوانان باانگیزه‌مان کار را در می‌آورند

گروسیان: نه از پارس جنوبی می‌ترسیم، نه از هیچ‌ تیم دیگری/ فکر می‌کنم هواداران تراکتورسازی از عملکردم راضی باشند

دروازه‌بان تراکتورسازی معتقد است که توانسته جواب اعتماد گل‌محمدی را بدهد و هواداران تیمش را از عملکرد خود راضی کند.

فرزین گروسیان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ، درباره دیدار پیش‌روی تراکتورسازی مقابل پارس جنوبی جم، اظهار داشت: پارس جنوبی تیم خیلی خوب و قابل احترامی است، اما  ما هم در زمین خودمان بازی می‌کنیم و باید پیروز شویم. در کل هر تیمی که از فرصت‌هایش بیشتر استفاده کند، می‌تواند برنده شود.

وی با اشاره به عملکرد خوب پارس جنوبی و صدرنشینی این تیم در لیگ برتر، خاطرنشان کرد: ما شرایط خوبی داریم و سر حال تمرین می‌کنیم و آماده بازی با پارس جنوبی هستیم. ما تراکتورسازی، تیم بزرگ ایران هستیم و ترسی از پارس جنوبی یا هیچ تیم دیگری نداریم. مقابل استقلال در ورزشگاه آزادی یکی دو توپ به تیر دروازه‌شان کوبیدیم یا مقابل پرسپولیس در تبریز موقعیت‌های زیادی ایجاد کردیم. در بقیه بازی‌ها هم حداقل ۲، ۳ فرصت صد درصد گلزنی داشتیم. مطمئن باشید مقابل پارس جنوبی باز هم همان موقعیت‌ها را ایجاد می‌کنیم و گل می‌زنیم.

دروازه‌بان تراکتورسازی در مورد مصدومیت‌های متعددی که سراغ هم‌تیمی‌هایش می‌آید، گفت: نه بچه‌های ما و نه هیچ فوتبالیست و ورزشگاه دیگری دوست ندارد مصدوم شود، اما بچه‌های ما با بدشانسی مصدوم شدند، اما اگر برسند و بدون مصدوم باشیم، پارس جنوبی را می‌بریم. اگر هم این مصدومان نرسند، جوانان باانگیزه‌مان کار را در می‌آورند.

گروسیان با بیان اینکه عملکردش در درون دروازه تراکتورسازی هفته‌ به‌ هفته بهتر می‌شود، یادآور شد: الان خیلی راحت‌تر کار می‌کنم. فکر می‌کنم این کوچک‌ترین کاری بود که می‌توانستم در جواب هواداران، آقای آجورلو، آقا یحیی (گل‌محمدی) و هم تیمی‌هایم انجام بدهم. آنها در سه دیدار نخست از من حمایت کردند و من هم در دیدار مقابل سیاه‌جامگان، پدیده، سایپا و یکی دو دیدار دیگر توپ‌های خیلی خوبی گرفتم و «سیو»های خوبی داشتم. خدا را شاکرم و فکر می‌کنم هواداران هم از عملکردم راضی باشند. برای دیدار مقابل پارس جنوبی هم انگیزه زیادی دارم. ما دوست ندارم بازنده شویم و حتی مساوی کنیم. مقابل پارس جنوبی در زمین خودمان بازی می‌کنیم و می‌خواهیم بازی را ببریم. از هواداران عزیزمان هم می‌خواهم مثل همیشه از تیم‌شان حمایت کنند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار