ونتورا: ایتالیا در نیمه دوم ضعیف ظاهر شد/ نباید بابت عدم صعود مستقیم مورد انتقاد قرار بگیریم

سرمربی تیم ملی ایتالیا ضمن انتقاد از تیمش دفاع کرد.

،جامپیرو ونتورا، سرمربی تیم ملی ایتالیا پس از تساوی یک بریک مقابل مقدونیه و ناامیدی کامل تیمش از صعود مستقیم به جام‌جهانی ۲۰۱۸ درباره کیفیت بازی لاجوردی‌پوشان سخن گفت.

 او درباره بازی اظهار داشت: در نیمه اول، چند فرصت خوب را از دست دادیم.آمادگی بدنی لازم را نداشتیم. وقتی خسته باشید، قطعا شاداب توپ نمی‌زنید و به مشکل برمی‌خورید.در این شرایط، امکان بازی بهتر از هر تیمی سلب می‌شود.در فوتبال هنگامی که یک نیمه هیچ‌گونه کار تهاجمی خاصی انجام نمی‌دهید، باید منتظر دریافت گل باشید. اگر همیشه مانند بازی با اسپانیا ظاهر شویم، قطعا شرایط خوبی خواهیم داشت.دومی ما در گروه قطعی شد اما  بازی بعدی با آلبانی مهم است.امیدوارم تا زمان شروع پلی‌آف، ۴، ۵ بازیکن مصدوم ما به شرایط بازی برسند و بقیه هم در سطحی که در رقابت‌های باشگاهی توپ می‌زنند، ظاهر شوند.

او در ادامه افزود: هیچ کس نباید از ایتالیا ناراضی باشد چون ما همه توانمان را بروز دادیم.در نیمه اول خوب ظاهر شدیم اما در نیمه دوم اصلا عملکرد خوبی نداشتیم و وقتی ضعیف ظاهر می‌شوید، باید انتظار دریافت گل را بکشید.حالا باید روز به روز بهتر شده و با قدرت در پلی‌آف به میدان برویم.

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار