مسی که با تیر دروازه به صدر نرسید

تیم فوتبال مس کرمان که در این فصل با سرمربی بومی خودش بهترین شروع تاریخ باشگاه را داشته است دو هفته است که با معضلی به نام تیر دروازه مواجه شده است.

به گزارش "توپ"، نارنجی پوشان کرمانی که در هفته گذشته و در زمین خودشان با یک بازی هجومی و زیبا چندین بار تا آستانه بازکردن دروازه برق جدید شیراز پیش رفتند و حتی دو بار به تیر دروازه زدند تا جاییکه داوود مهابادی نیز در کنفرانس خبری بعد از بازی خود تیمش را خوش شانس برای کسب یک امتیاز نام برد، اینبار نیز در ماهشهر و در مقابل تیم شهرداری این شهر مانعی به نام تیر دروازه را در مقابل خود دید تا با کسب یک امتیاز و فاصله ٤ امتیازی تا صدر، به رده ششم در هفته هفتم برسد.

 

شاگردان احمد نخعی در بازی این هفته توسط شاهرخ غلامرضاپور و یاسر فیضی به تیر دروازه زدند و چند موقعیت بسیار عالی خود را به گل تبدیل نکردند تا با یک امتیاز به کرمان برگردند. هرچند مسی ها در این دیدار خوش شانس هم بودند که در مقابل بازی هجومی و موقعیت های متعددشان از موقعیت پنالتی که به حریف دادند با درخشش حمید عرفانی، گلی را دریافت نکردند.


مسی های کرمان هفته آینده یکی از حساس ترین بازی های خود را در کرمان و مقابل اکسین البرز ١٣ امتیازی انجام می دهند که میتواند نقش تعیین کننده ای برای آنان داشته باشد. نارنجی های کرمان با توجه به این بازی های هجومی و خلق موقعیت های گلزنی فراوان در هر بازی، در ٤ هفته آینده، ٣ بازی در خانه و یک بازی خارج از خانه در رفسنجان دارند که اگر بعد از ٤ هفته، صدر جدول را به رنگ نارنجی درآورند کاملا به آنان حق بدهید.

ورزش۳

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار