بازیکنان ما مستحق پیروزی مقابل توگو بودند

کروز: درهای تیم ملی برای آنهایی که شایستگی دارند، باز است

کمک مربی تیم ملی فوتبال درباره دیدار دوستانه ایران و توگو به نکاتی اشاره کرد.

و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، اوسیانو کروز، کمک‌مربی تیم ملی فوتبال پس از مسابقه ایران - توگو گفت: بازیکنان عملکرد خوبی داشتند پس از پایان مسابقه کارلوس کی‌روش در استادیوم از بازیکنانی که در زمین حضور نداشتند و آنهایی که برای چندین دقیقه مقابل توگو به میدان رفتند خواست که به تمرین بپردازند.

اوسیانو کروز ادامه داد: نخست باید بگویم که خوشحال هستیم چون بازیکنان عملکرد خوبی داشتند و ما با بازیکنانی که کیفیت و عملکرد خوبی دارند برای آینده مهیا می‌شویم. مسلماً ما خوشحال هم هستیم زیرا توانستیم یک برد مقابل یک تیم خوب به دست آوریم، البته آنچه که اکنون مهمتر از است، آماده سازی برای آینده است اما بازیکنان استحقاق این پیروزی را داشتند که مجدد به پیروزی برگردند و گلی دریافت نکنند. ما با چند بازیکن جدید آغاز کردیم اما این بدان معنا نیست که این تیم دوم ما است.

وی گفت:ما فقط یک تیم داریم و همان‌گونه که سرمربی اعلام داشته، درهای تیم ملی برای آنهایی که شایستگی دارند باز است. تمام این بازیکنان برای آماده‌سازی آینده تیم مهم هستند. ما اکنون برای مسابقه روسیه آماده می شویم که فرصتی بسیار مهم برای مواجه با حریفی با سبک فوتبال متفاوت در محلی است که برای ما بسیار مهم و معتبر می‌باشد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار