ملی‌پوشان ایران آماده بودند

قدوس: می‌خواهم کنار تیم ملی باشم و برای موفقیتش تلاش کنم/ برخورد بازیکنان با من خیلی خوب بود

سامان قدوس پس از نخستین حضورش در ترکیب تیم ملی، از حضور در جمع شاگردان کی‌روش ابراز خوشحالی کرد.

سایت رسمی فدراسیون فوتبال، سامان قدوس درباره اولین بازی بین‌المللی خود با پیراهن تیم ملی برابر توگو گفت: اولین بازی برابر توگو بسیار خوب بود. ملی‌پوشان ایران آماده بودند و درواقع با هماهنگی در این دیدار به پیروزی رسیدند که این امر نشان از تلاش‌هایی است که در تمام این سال‌ها انجام شده است.

وی افزود: حداکثر سعی خود را به کار می‌گیرم و خیلی خوشحالم که اولین بازی خود را برای ایران انجام دادم. از آمادگی مناسبی بهره می‌برم و امیدوارم که مثمرثمر باشم. معتقدم که زمانی که برای نخستین بار وارد یک تیم می‌شوی و بازی می‌کنی، کار سختی داری. خوشحالم که توانستم خود را با شرایط وفق دهم.

قدوس درباره دیدار برابر روسیه گفت: بازی برابر این تیم سخت است، اما می‌رویم تا نتیجه مطلوبی کسب کنیم. برای بهتر شدن در جام جهانی نیازمند بازی‌های متعددی هستیم. هم اکنون مسابقات آماده‌سازی مهمی را پیش‌رو داریم.

وی در پاسخ به این سوال که «از بودن در ایران و حضور در جمع شاگردان کی‌روش چه احساسی داری؟»، تصریح کرد: انتخاب من تیم ملی فوتبال بوده و از این انتخاب خوشحالم. در تیم ملی برخورد بازیکنان بسیار با من خیلی خوب بوده و از رفتار بسیار خوب‌شان تشکر می‌کنم. بازیکنان و تمامی افرادی که در تیم هستند با من رفتار مناسبی داشته و مرا مورد استقبال خود قرار دادند. من می‌خواهم در کنار تیم ملی باشم و برای موفقیت این تیم تلاش می‌کنم.

 

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار