پیراهن شماره «۱۰» یووه جزو اموال من نبود

دل‌پیرو: دیبالا می‌تواند تا پایان دوران حرفه‌ای‌اش در یوونتوس بماند/ عاشق این تیم بوده و هستم

مهاجم پیشین یوونتوس می‌گوید مهاجم آرژانتینی این تیم تمامی ویژگی‌های لازم برای ماندن در این تیم تا پایان دوران حرفه‌ای‌اش را دارد.

، آلساندرو دل‌پیرو در گفت‌وگو با روزنامه ایتالیایی «گاتزتا دلو اسپورت» ضمن خوشحالی از اینکه پیراهن شماره «۱۰» یوونتوس که وی زمانی در این تیم به تن داشت، اکنون به پائولو دیبالا رسیده است، اظهار داشت: پیراهن شماره «۱۰» جزو اموال من نبود و پیش از من در یوونتوس بازیکنانی نظیر روبرتو باجو، عمر سیووری و میشل پلاتینی آن را به تن داشتند و اکنون سوپراستاری آن را به خود اختصاص داده که تمامی ویژگی‌های لازم برای ماندن تا پایان دوران حرفه‌ای‌اش در یوونتوس را دارد، البته اگر خودش هم این را بخواهد.

وی ادامه داد:دیبالا کیفیت بازی‌اش حتی نسبت به ابتدای فصل جاری ارتقا یافته و کارهای هیجان‌انگیزی در زمین می‌کند. تنها در مورد گلزنی پائولو صحبت نمی‌کنم، بلکه در مورد اینکه او چطور می‌تواند سرنوشت بازی را با حرکاتش در میدان تغییر دهد، هم صحبت می‌کنم. دیبالا از روحیه بالایی برخوردار است. امیدوارم او هم به دستاوردهایی که من با یووه رسیدیم، برسد چون هیچکس نمی‌تواند به مانند او به قلب هواداران راه پیدا کند.

دل‌پیرو که ۱۹ فصل در یوونتوس حضور داشت و حتی زمانی که این تیم به خاطر ماجرای کالچوپولی به سری B فرستاده شد، این تیم را ترک نکرد، در بخش دیگری از اظهاراتش گفت: من ماجراجویی فوق‌العاده‌ای با یوونتوس داشتم. من عاشق این تیم بوده و هستم، تیمی که جزیی از وجود شده‌ است. اولین بازی‌ام برای یووه، اولین اسکودتو، قهرمانی در لیگ قهرمانان، ... واقعاً نمی‌توانم بهترین لحظه از دوران حضورم در یوونتوس  را انتخاب کنم.

وی درباره فرستاده شدن بیانکونری به سری B در نتیجه ماجرای کالچوپولی و تجریه شخصی‌اش از آن مورد گفت: کل سال ۲۰۰۶ دیوانه‌کننده بود. ما از مسابقات جام جهانی برگشتیم و خودمان را در سری B دیدیم، بدون اینکه بدانیم برای چه این اتفاق افتاده است. در سرم فکرهای زیادی می‌گذشت، اما کاری از دستم ساخته نبود. وقتی باشگاه از من پرسید که می‌خواهی چه کار کنی، لحظه‌ای نسبت به ماندن شک نکردم.

مهاجم پیشین تیم ملی ایتالیا تصریح کرد: من کاپیتان تیم بودم و باشگاهی که قهرمانی‌های زیادی را با آن تجربه کرده بودم را جزیی از خودم می‌دانستم. حس کردم که باید الگویی برای دیگران باشم و به بازسازی تیم سرعت ببخشم. این چرخه در سال ۲۰۱۲ به سرانجام رسید و پس از آن زلزله‌ای که رخ داده بود، یوونتوس مجدداً فاتح اسکودتو شد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار