مسابقات جهانی دارت - کوبه ژاپن

تیم دوبل دختران بر بام دنیا ایستاد/ نایب قهرمانی جوانان در رده بندی تیمی مسجل شد

تیم ملی دارت دوبل دختران کشورمان با برتری مقابل تیم قدرتمند هلند به عنوان قهرمانی جهان دست یافت و مدال طلا را برای اولین بار به ارمغان آورد.

و به نقل از روابط عمومی فدراسیون انجمن‌های ورزشی، در فینال دوبل دختران که در شهر کوبه ژاپن برگزار شد تیم کشورمان متشکل از "دنیز هشتبران" و "مهشاد عوض زاده" در مسابقه فینال با حساب ۶ بر ۵ تیم قدرتمند هلند را مغلوب کرد و ضمن ایستادن برسکوی نخست جهان، اولین مدال طلای تاریخ ورزش دارت ایران را به‌ دست آورد.

تیم دوبل دختران کشورمان با عبور از سد تیمهای هلند،سوئد،کانادا،آفریقای جنوبی ، دانمارک وایرلند به دیدار نهایی رسیده بود. با کسب این مدال طلا، نایب قهرمانی جوانان دارت ایران بدون احتساب مسابقه فینال "دنیز هشتبران" در رده‌بندی تیمی مسجل شد و تیم کشورمان با مجموع ۱۹۱ امتیاز عنوان دوم جهان را برای نخستین بار کسب کرد، هلند با ۲۵۶ امتیاز اول شد و ایرلند با ۱۸۴ امتیاز بعد از ایران در جایگاه سوم تیمی قرار گرفت.

دنیز هشتبران در رقابت‌های انفرادی دختران باپشت سرگذاشتن تمامی رقبای خود به فینال رسیده است و با ثبت این رکورد تاریخی در آستانه کسب مدال طلا قرار دارد. او فردا (شنبه) در مسابقه فینال با نماینده ایرلند روبه‌رو می‌شود که در مرحله مقدماتی این دارت انداز را مغلوب کرده است.

در روز نخست این مسابقات "امیر علی میرزایی" در انفرادی پسران یک مدال ارزشمند برنز را برای کشورمان به ارمغان آورد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار