در گفت‌و‌گو با تسنیم

بی‌غم: عملکرد تیم داوری بهتر از هر دو تیم بود/ گیتی‌پسند در ۲۰ دقیقه ابتدایی فقط زیر توپ می‌زد

سرمربی تیم فوتسال مس سونگون گفت: داور دیدار ما مقابل گیتی‌پسند اصفهان عملکرد فوق‌العاده‌ای داشت و به خوبی از پس بازی بر آمد.

حمید بی‌غم در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران پویا، در خصوص تساوی ۳ - ۳ تیم مس سونگون مقابل گیتی‌پسند اصفهان اظهار داشت: دو تیم بازی خوبی انجام دادند، اما به نظرم تیم داوری از هر دو تیم بهتر ظاهر شد و قضاوت فوق‌العاده‌ای در این دیدار داشت.

وی ادامه داد: در نیمه اول توپ و میدان صد درصد در اختیار ما بود و تیم گیتی‌پسند در ۲۰ دقیقه ابتدایی فقط زیر توپ می‌زد. دو گلی هم که حریف در نیمه اول به ثمر رساند هم روی همین ضد حملات به دست آمد. در نیمه دوم به دلیل اینکه دو بازیکن ملی‌پوش ما مصدوم از اردوی تیم ملی بازگشته بودند و خسته بودند مجبور به عقب‌نشینی شدیم. متأسفانه در نیمه دوم در یک لحظه روی تیزهوشی احمد اسماعیل‌پور گل مساوی را دریافت کردیم و پیروزی را از دست دادیم.

سرمربی تیم فوتسال مس سونگون درباره دیدار هفته سیزدهم تیمش مقابل شهروند ساری، تصریح کرد: بازی کردن در ساری و مقابل تماشاگران پُر شور تیم شهروند کار سختی است، اما ما هم امیدواریم با یک بازی خوب نتیجه لازم را کسب کنیم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار