اینیستا قراردادش با بارسلونا را تمدید کرد/ آندرس در این تیم بازنشسته می‌شود

هافبک طراح تیم فوتبال بارسلونا قرارادش را با این باشگاه تمدید کرد.

، باشگاه بارسلونا بعدازظهر امروز (جمعه) به طور رسمی اعلام کرد آندرس اینیستا با امضای قرارداد جدید تا پایان دوران حرفه‌ای‌اش در این باشگاه خواهد بود و این بدین معناست که کاپیتان بارسا با پیراهن آبی‌واناری کاتالان‌ها بازنشسته خواهد شد.

اینستا قرار است ساعت ۱۲:۳۰ امروز به وقت محلی (۱۵ به وقت تهران) در ورزشگاه نوکمپ حضور پیدا کند و قرارداد جدیدش را با بارسلونا امضا کند. نیم ساعت پس از آن هم اینیستا و خوسپ ماریا بارتومئو، رئیس باشگاه در کنفرانس خبری حاضر خواهند شد و با رسانه‌ها به گفت‌وگو خواهند پرداخت.

هافبک ملی‌پوش بارسلونا تا کنون ۶۳۹ بازی برای این تیم انجام داده و در تاریخ این باشگاه در رده دوم بازیکنانی است که بیشترین بازی را برای آبی‌واناری‌ها انجام داده‌اند. اینیستای ۳۳ ساله که اولین بازی‌اش را برای بارسا در تاریخ ۲۹ اکتبر ۲۰۰۲ انجام داد، تا کنون ۵۵ گل برای این تیم به ثمر رسانده است.

اینیستا تاکنون با این تیم عناوین قهرمانی مختلفی را تجربه کرده است که عبارتند از: ۸ قهرمانی در لالیگا، ۵ قهرمانی در جام حذفی، ۶ قهرمانی در سوپرجام اسپانیا، ۴ قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا، ۲ قهرمانی در سوپرجام اروپا و ۳ قهرمانی در جام باشگاه‌های جهان.

او از سال ۲۰۱۵ کاپیتان اول بارسا لقب گرفته است.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار