&#۱۷۱;اسپورت وان&#۱۸۷; خبر داد

هاینکس از دوشنبه با بایرن استارت می‌زند/ مانع‌تراشی دوسلدورفی‌ها برای دُن یوپ

بر اساس ادعای یک شبکه تلویزیونی آلمانی بازگشت یوپ هاینکس به نیمکت سرمربیگری بایرن مونیخ قطعی است و او از روز دوشنبه کارش را با این تیم آغاز خواهد کرد.

، بازگشت یوپ هاینکس به روی نیمکت تیم فوتبال بایرن مونیح بسیار محتمل به نظر می‌رسد، سرمربی‌‌ای که در سال ۲۰۱۳ پس از فتح سه‌گانه قهرمانی آلمان و اروپا با باواریایی‌ها از دنیای مربیگری اعلام بازنشستگی کرد.

شبکه تلویزیونی «اسپورت وان» آلمان در این باره گزارش داد، باشگاه بایرن مونیخ بازگشت یوپ هاینکس به روی نیمکت سرمربیگری این تیم را تا پایان هفته (یکشنبه) رسماً اعلام خواهد کرد. بر اساس گزارش این شبکه تلویزیونی بازیکنان بایرن مونیخ نیز تمایل زیادی به بازگشت هاینکس که نزد باواریایی‌ها به «دُن یوپ» معروف است، به این تیم دارند.

«اسپورت وان» مدعی شد هاینکس که قراردادش با بایرن تا پایان فصل جاری خواهد بود، روز دوشنبه اولین تمرین خود را با مونیخی‌ها استارت خواهد زد. این مربی آلمانی قصد دارد پیتر هرمان را که در حال حاضر هدایت فورتونا دوسلدورف، صدرنشین کنونی بوندس‌لیگای «۲» را برعهده دارد، به عنوان دستیار به بایرن بیاورد، اما باشگاه فورتونا اجازه جدایی به هرمان را نمی‌دهد.

هرمان خودش ترجیح داده در این خصوص اظهار نظری نکند، اما روبرت شافر، مدیر اجرایی باشگاه فورتونا دوسلدورف در این خصوص به «اسپورت وان» گفت: پیتر هرمان تا تاریخ ۳۰ ژوئن ۲۰۱۸ با ما قرارداد دارد و حرف دیگری برای گفتن باقی نمی‌ماند.

هاینکس و هرمان سال‌ها با یگدیگر سابقه همکاری دارند و در بایرلورکوزن و بایرن مونیخ موفقیت‌های زیادی را تجربه کردند که شاهکارترین آن هم کسب سه‌گانه قهرمانی با بایرن در سال ۲۰۱۳ بوده است.

یکی ازدلایلی که هاینکس در تصمیم خود برای بازگشت به بایرن مونیخ مردد به نظر می‌رسد، احتمال عدم پیوستن هرمان به وی در کادرفنی جدیدش است، هر چند به نظر بایرن مونیخ در بازگرداندن وی مصمم است.

 

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار