مقابل پارسیان دو نیمه کاملاً متفاوت داشتیم

شمسایی: مسئولان شهر قدس نشان دادند هنوز معرفت و مرام در ورزش وجود دارد/ ارزش قهرمانی را نمی‌توان با پول مقایسه کرد

سرمربی تیم فوتسال تأسیسات دریایی گفت که تیمش در دیدار مقابل پارسیان شهر قدس دو نیمه کاملاً متفاوت را داشته است.

وحید شمسایی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران پویا، در خصوص برتری ۴ بر ۳ تیم تأسیسات دریایی مقابل پارسیان شهر قدس در هفته دوازدهم لیگ برتر فوتسال، اظهار داشت: در این بازی نیمه اول بسیار خوب و نیمه دوم بسیار بدی داشتیم. دو نیمه کاملاً متفاوت را پشت سر گذاشتیم و دلیل این هم شاید دوری ۲۰ روزه بازیکنان ملی‌پوش‌مان بود، ضمن اینکه چند مصدوم هم در این مسابقه داشتیم و در لحظاتی از بازی هم ترس این را داشتیم که بازیکنان‌ دو اخطاره تیم‌مان را برای بازی هفته بعد از دست دهیم.

وی در ادامه با اشاره به مراسم تقدیر ابتدای بازی مسئولان شهر قدس از او و مهدی جاوید، تصریح کرد: این مراسم نشان داد هنوز هم معرفت و مرام در ورزش وجود دارد. این اولین باری بود که من به شهر قدس سفر کردم، اما تماشاگران این شهر در ابتدای بازی محبت زیادی نسبت به من داشتند و مرا تشویق کردند. همان‌طور که گفتم من تا به حال با مسئولان شهر قدس هیچ برخوردی نداشته‌ام و این مراسم آن‌ها نشان داد هنوز هم مرام و معرفت در ورزش وجود دارد.

سرمربی تیم فوتسال تأسیسات دریایی در خصوص دیدار هفته آینده تیمش مقابل فرش‌آرا مشهد،‌ خاطرنشان کرد: این تیم چند ویژگی خوب دارد که می‌تواند برای هر تیمی خطرناک باشد. ویژگی اول این تیم سرپرستی اکبر تقوی است که استخوان خُرد کرده فوتسال است. من بارها گفته‌ام اگر تقوی در فوتسال نباشد این رشته بخشی از جذابیت خود را از دست خواهد داد. پس از آن سرمربیگری محسن خبیری دوست خوب من در فرش‌آرا است که برای لحظه به لحظه بازی برنامه دارد. ضمن اینکه این تیم بازیکنان بسیار خوبی مانند قدرت بهادری و طیبی را دارد که می‌توانند برای هر تیمی خطرناک باشند.

شمسایی درباره حاشیه‌های اخیر تیم ملی فوتسال و قبول نکردن پاداش ۳۰۰ دلاری کمیته ملی‌ المپیک توسط بازیکنان ملی‌پوش، گفت: به این موضوع وارد نشده‌ام و اصلاً نمی‌دانم قضیه چیست و نمی‌خواهم هم بدانم. فکر می‌کنم شأن، افتخار و ارزش قهرمانی را نمی‌توان با پول مقایسه کرد. این موضوع الآن تبدیل به یک سوژه در رسانه‌ها شده است. امیدوارم آن‌طور که عدالت است با این موضوع برخورد شود و ملی‌پوشان به خواسته خود برسند.

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار