بازی در لاپاس مقابل تیم باکیفیت بولیوی خیلی دشوار بود

تیته: در نیمه دوم برای دروازه‌بان بولیوی کف زدم/ از نتیجه ناراضی‌ام

سرمربی سلسائو از عملکرد شاگردانش برابر بولیوی در مرحله انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ ابراز رضایت کرد، اما در مورد نتیجه چنین نظری ندارد.

، تیته که شاگردانش شب گذشته (پنجشنبه) در هفته هفدهم از رقابت‌های مرحله انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه در منطقه آمریکای جنوبی در خانه بولیوی به نتیجه‌ای بهتر از تساوی بدون گل نرسیدند، پس از این بازی در تمجید از دروازه‌بان بولیوی که در این دیدار ۱۱ مهار توپ داشت که خیلی از آنها موقعیت‌های جدی گلزنی برزیل بود، اظهار داشت: باید صادق باشیم و عملکرد کارلوس لامپه (دروازه‌بان بولیوی) را مورد تحسین قرار دهیم. لحظه‌ای از نیمه دوم این بازی با وجود اینکه عصبانی بودم، به سمت هواداران برگشتم و - برای دورازه‌بان بولیوی - کف زدم. پس از بازی هم در این مورد با لامپه صحبت کردم و او را در آغوش گرفتم.

سرمربی برزیل که صعود تیمش به جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه پیش از این قطعی شده بود، در ادامه اظهار داشت: بازی در شهر لاپاس (پایتخت دولت بولیوی) مقابل تیم باکیفیت بولیوی خیلی دشوار بود. به لحاظ استراتژیکی خوشحالم که تیمم مالکیت توپ و میدان را در اختیار داشت و در یک سوم زمین حریف بود. برخی بازی‌ها بوده که ما از این حیث ضعیف‌تر عمل کرده‌ایم. در کل از عملکرد تیم راضی هستم، اما از نتیجه ناراضی‌ام.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار