تقسیم امتیازها به نفع سایر تیم‌ها شد

افضل: در نیمه دوم بازی یک طرفه‌ای ارائه دادیم/ هنوز مشکل گلزنی داریم

سرمربی تیم گیتی‌پسند معتقد است که تیمش هنوز از مشکل گلزنی رنج می‌برد.

علیرضا افضل درباره تساوی ۳ - ۳ تیمش در خانه مس سونگون به خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران پویا گفت: هر دو تیم بازی خوبی ارائه دادند و موقعیت‌های زیادی روی دروازه دو تیم داشتند، البته نیمه دوم بازی یک طرفه‌ای ارائه دادیم و بازیکنان ما با نظم و ترتیب بازی می‌کردند. متأسفانه نتوانستیم از موقعیت‌های خود استفاده کنیم و امتیازات تقسیم شد.

وی در خصوص انتقال بازی از سالن شهید پورشریفی به سالن علوم پزشکی، با بیان اینکه برای گیتی‌پسند تفاوتی نداشت که در کدام سالن بازی کند، اظهار داشت: ما برتر از مس بودیم و تقسیم امتیازات این مسابقه به نفع سایر تیم‌ها شد. باید در ادامه لیگ برتر بهتر کار کنیم و ما همچنان مشکل گلزنی داریم. باید در تمرینات روی این ضعف کار کنیم تا در ادامه کار دچار مشکل نشویم.

سرمربی گیتی‌پسند درخصوص داوری مسابقه تصریح کرد: داور قضاوت خوبی داشت و با اینکه جو سنگینی در این مسابقه حاکم بود، اما داوری مشکل نداشت.

افضل در مورد توهین‌هایی که به اصغر حسن‌زاده شد، با بیان اینکه به این فحاشی‌ها توجهی نمی‌کند، خاطرنشان کرد: لیدرها اعضای تیم حریف را تحریک می‌کنند تا این تیم را به هم بزنند. درست نیست که به بازیکنی که برای تیم ملی افتخارآفرینی کرده توهین شود، چه در اصفهان و چه در تبریز.

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار