بازیکنانم شایسته نتیجه‌ دیگری بودند

سامپائولی: مطمئنم آرژانتین در جام جهانی ۲۰۱۸ حضور خواهد داشت/ مسی بازی فوق‌العاده‌ای را به نمایش گذاشت

سرمربی تیم ملی آرژانتین با وجود تساوی بامداد امروز تیمش برابر پرو همچنان اطمینان دارد که آلبی‌سلسته به جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه صعود خواهد کرد.

، تیم ملی فوتبال آرژانتین بامداد امروز (جمعه) در هفته هفدهم از رقابت‌های مرحله انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه در منطقه آمریکای جنوبی در دیدار خانگی توسط پرو با نتیجه تساوی بدون گل متوقف شد. در حالی که تنها دو هفته دیگر به پایان این مرحله از رقابت‌ها باقی مانده است، آرژانتین با ۲۵ امتیاز در رده ششم جدول است و با این شرایط حتی شانس حضور در مرحله پلی‌آف بین‌ قاره‌ای برای صعود به جام جهانی را نیز از دست می‌دهد. از منطقه آمریکای جنوبی چهار تیم به طور مستقیم به جام جهانی ۲۰۱۸ صعود می‌کنند و تیم پنجم راهی مرحله پلی‌آف بین‌ قاره‌‌ای می‌شود.

خورحه سامپائولی که شاگردانش بامداد روز چهارشنبه ۱۹ مهر در بازی بعدی خود میهمان اکوادور هستند، پس از این بازی در کنفرانس خبری گفت: هنوز هم اطمینان دارم که آرژانتین در جام جهانی ۲۰۱۸ خواهد بود. ما بازی خوبی را از خود ارائه دادیم و تنها در گلزنی ناکام بودیم. نسبت به اتفاقاتی که قرار است در بازی‌های پیش‌رو رخ دهد امیدوار و هیجان‌زده هستم. بازیکنانم در این بازی به هیچ‌وجه دست از تلاش نکشیدند و تلاش زیادی کردند و شایسته نتیجه‌ دیگری بودند.

سرمربی آلبی‌سلسته در تمجید از فوق‌ستاره تیمش که در مرحله انتخابی جام جهانی تنها ۴ گل به ثمر رسانده و در این بازی نیز چند حرکت استثنایی از خود به نمایش گذاشت، اظهار داشت: مسی بازی فوق‌العاده‌ای را به نمایش گذاشت و موقعیت‌هایی روی دروازه پرو خلق کرد و پاس‌های خوبی نیر برای هم‌تیمی‌هایش ساخت.  

پیروزی آرژانتین برابر اکوادور برای شاگردان سامپائولی کافی خواهد بود تا حداقل سهمیه حضور در مرحله پلی‌آف بین قاره‌ای برای صعود به جام جهانی را کسب کنند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار