پایان مرحله اول رقابت‌های انتخابی تیم ملی تیراندازی

با برگزاری مرحله اول مسابقات تیراندازی انتخابی تیم ملی تفنگ نفرات برتر دو بخش آقایان و بانوان معرفی شدند.

و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تیراندازی، این دوره از رقابت‌ها امروز با حضور ۱۰۳ ورزشکار خانم و آقا در سه رده سنی نوجوانان، جوانان و بزرگسالان با معرفی نفرات برتر به پایان رسید.

ابتدا با برگزاری فینال تفنگ بادی بانوان بزرگسال، الهه احمدی از تهران در جایگاه اول، نجمه خدمتی از خراسان جنوبی در جایگاه دوم و زهرا هاشمی از خراسان رضوی در جایگاه سوم ایستادند.

در تفنگ بادی بانوان جوان نیز، سیده رویا صبح‌خیز از قم، مریم سلیمی از کرمانشاه و مریم شفیعی از تهران به ترتیب جایگاه‌های اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.

همچنین در تفنگ بادی دختران نوجوان، آرمینا صادقیان از ایلام در مقام اول، روژان جلالیان از تهران در مقام دوم و درسا فدایی از تهران در مقام ایستادند.

در ادامه با برگزاری فینال رشته تفنگ بادی مردان بزرگسالان، امیرحسین گل‌پسند از زنجان، پوریا نوروزیان از ایلام و مجتبی قاسم‌آبادی از مرکزی به ترتیب در مکان‌های اول تا سوم قرار گرفتند.

در بخش تفنگ بادی مردان جوان، علیرضا داودآبادی از تهران در مکان اول، امیرحسین میرحیدری از البرز در مکان دوم و حبیب‌الله پودینه از سیستان‌وبلوچستان در مکان سوم ایستادند.

در تفنگ بادی پسران نوجوان، امیرسیاوش ذوالفقاریان از سمنان مقام اول، علی گرمابی از خراسان رضوی مقام دوم و محمدحسین شریف‌زاده از تهران مقام سوم را به نام خود ثبت کردند.

گفتنی است سرداوری این دوره از مسابقات را صدیقه برمکی برعهده داشت.

مرحله اول رقابت‌های تیراندازی انتخابی تیم ملی تفنگ امروز ۱۳ مهرماه در محل سالن ۸۰ خط مجموعه ورزشی آزادی برگزار شد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار