طاهری در گفت‌وگو با تسنیم:

مجیدی اسطوره استقلال است، اما من هم مربی کم تجربه‌ای نیستم/ مرا کمیته فنی انتخاب کرده نه خودم

مربی جدید تیم فوتبال استقلال گفت که مربی کم تجربه‌ای نیست و می‌تواند به این تیم کمک کند.

بیژن طاهری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ، درباره انتخابش به‌عنوان یکی از دستیاران وینفرد شفر در استقلال اظهار داشت: برخی افراد انتقاد کرده‌اند که من یکی دو سال در استقلال حضور داشتم، در صورتی از سال ۶۱ تا ۶۷ برای استقلال بازی کردم. سال ۷۸ سرمربی تیم امید استقلال بودم و مقطعی هم در تیم بزرگسالان با مرحوم منصور پورحیدری کار کردم. پس از سال ۶۷، به محمدان بنگلادش رفتم که سرمربی‌اش مرحوم ناصر حجازی بود. پس از آن قطری‌ها من را خواستند و آنجا بازی کردم. پس از بازگشت از قطر، می‌توانستم برای استقلال بازی کنم، اما چون سنم بالا بود و حجازی هم سرمربی بانک تجارت شده بود، به این تیم رفتم، چون به او بدهکار بودم. سال‌های آخر فوتبالم هم با سایپا در باشگاه‌های آسیا حضور داشتم.

وی در ادامه افزود: اول از همه، از پیشکسوتان کسب اجازه می‌کنم، از بهتاش فریبا، محمد خرمگاه، علی چینی و علیرضا منصوریانی که برای استقلال زحمت کشید. امیدوارم بتوانم به استقلال کمک کنم و باری از روی دوش این تیم بردارم. من سال‌ها مربیگری کرده و در سپاهان نام مرا به‌عنوان سرمربی رد کرده بودند. من مدرک A مربیگری‌ام را سال ۲۰۰۶ گرفتم و آخرین سال حضور مربیگری‌ام به دو سال پیش برمی‌گردد که در گسترش فولاد تبریز بودم. بنابراین، مربی کم تجربه‌ای نیستم و امیدوارم بتوانم تجربیاتم را در اختیار بازیکنان قرار دهم.

مربی تیم فوتبال استقلال در واکنش به اینکه بسیاری‌ از هواداران منتظر حضور فرهاد مجیدی بودند و ممکن است انتقاداتی را بابت انتخاب او مطرح کنند، گفت: خودم که خودم را انتخاب نکرده‌ام. اعضای کمیته فنی من را انتخاب کردند. تا آنجایی که می‌دانم حضور مجیدی شایعه‌ای بیش نبود. مجیدی اسطوره باشگاه استقلال است، اما من هم تمام مراحل مربیگری را طی کرده‌ام و مربی کم‌تجربه‌ای نیستم. سال‌های قبل هم می‌توانستم در کادر فنی استقلال حضور داشته باشم، اما گفتم قسمت نیست کار کنم. ضمن اینکه همه نمی‌توانند موافق یک انتخاب باشند و انتقادات همیشه هست. من زمانی لژیونر بودم که لژیونر بودن اهمیتی نداشت. امیدوارم حاصل این تجربیات را بتوانم در استقلال به کار ببرم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار