هاینکس مذاکره با بایرن مونیخ را تأیید کرد

سرمربی پیشین باواریایی‌ها اعلام کرد که مسئولان این باشگاه برای برگرداندن او به کادر فنی پرافتخارترین تیم آلمان دست به کار شده‌اند.

و به نقل از ESPN، یوپ هاینکس در گفت‌و‌گو با نشریه رینیش پست آلمان اخبار اخیر رسانه‌ها در خصوص تلاش باشگاه بایرن مونیخ برای بازگرداندن وی به کادر فنی این تیم را تأیید کرد.

دو نشریه کیکر و بیلد آلمان روز گذشته (چهارشنبه) اعلام کرده بودند که هاینکس قرار است به صورت موقت و تا پایان فصل جانشین کارلو آنچلوتی شود تا تیم را از بحرانی که درگیر آن شده است، نجات دهد.

او که سال ۲۰۱۳ با باواریایی‌ها سه گانه برد، گفت: هنوز هیچ چیز قطعی نشده است. من اول باید تمام شرایط را بررسی کنم. هرچه نباشد چهار سال و نیم است که من بایرن و دنیای فوتبال را ترک کرده‌ام و خیلی چیزها در این مدت تغییر کرده است.

هاینکس در خصوص مذاکراتش با باواریایی‌ها هم اظهار داشت: ما درباره خیلی چیزها صحبت کرده‌ایم. حسن سالی حمیدزیچ از من خواسته است که تا تابستان سال ۲۰۱۸ هدایت تیم را برعهده بگیرم.

هاینکس ۷۲ ساله پیش از این سه بار هدایت بایرن مونیخ را برعهده داشته است که آخرین آن پرافتخارین دوره‌اش بود و با ثبت یک سه‌گانه تاریخی در بوندس‌لیگا، لیگ قهرمانان اروپا و جام حذفی آلمان در سال ۲۰۱۳ همراه شد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار