اقدام عجیب باشگاه اودینزه برای دیدار خانگی‌ مقابل یوونتوس

باشگاه اودینزه در آستانه مصاف خانگی‌اش برابر بانوی پیر اقدامی انجام داده است که خشم هواداران تیم میهمان را برانگیخته است.

، با آغاز پیش فروش بلیت‌های سه هفته بعدی سری A، تیم فوتبال اودینزه که دو هفته دیگر پس از برگزاری بازی‌های ملی و انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه، در دیداری خانگی به مصاف یوونتوس می‌رود اقدامی انجام داده است که تعجب خیلی‌ها و البته خشم هواداران یوونتوس را برانگیخته است. اودینزه برای این بازی قیمت بلیت‌های ورزشگاهش را برای هواداران تیم میهمان به شیو‌ه‌ای عجیب بالا برده و آن را به ۵۵ یورو رسانده است!

این اما حداقل بهایی است که طرفداران یوونتوس برای تماشای بازی تیم محبوب‌شان در اودینزه باید بپردازند، چون آن دسته از افرادی که بخواهند بازی را از جایگاه و صندلی‌های نزدیک به زمین تماشا کنند باید تا ۱۳۰ یورو بپردازند.

این در حالی است که بلیت بازی‌ خانگی قبلی اودینزه برابر سامپدوریا از ۲۰ تا ۴۵ یورو قیمت داشت. همین موضوع خشم هواداران بیانکونری را در پی داشته است به خصوص پس از آنکه آنها متوجه شدند حتی بلیت تماشای بازی خارج از خانه‌شان برابر میلان که به مراتب حساس‌تر خواهد بود، ارزان‌تر و تنها ۴۰ یوروست.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار