دیدار سلطانی‌فر با نایب رئیس فدراسیون جهانی شنا

وزیر ورزش و جوانان با نایب رئیس فدراسیون جهانی شنا دیدار و گفت‌وگو کرد.

و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، در دیدار مسعود سلطانی‌فر با پائولو بارلی که صبح امروز در محل وزارت ورزش و جوانان صورت گرفت، سلطانی‌فر ضمن تاکید به جمعیت جوان کشور و استعدادهای بیشمار ایران در تمامی رشته های ورزشی گفت: وقت آن رسیده با یک برنامه‌ریزی گسترده و همه جانبه از وضعیت کنونی در شنا خارج شویم و یقین داریم با یک برنامه‌ریزی گسترده و طولانی مدت می‌توانیم به سکوهای آسیایی و حتی جهانی برسیم.

وی افزود: اگرچه امروز فاصله قابل توجهی با کشورهای توانمند و توسعه یافته دنیا در شنا داریم ولی باور داریم با برنامه‌ریزی و استراتژی مشخص این فاصله قابل جبران است و انتظار ما از فدراسیون جهانی شنا و کشورهای توسعه یافته تعامل بیشتر و برگزاری اردوهای مشترک و انتقال دانش جدید و تجربه در این زمینه است.

وزیر ورزش و جوانان سفر پائولو بارلی به ایران را نقطه عطفی برای شروع تعاملات، شروع برنامه‌ریزی جدید و استفاده از ظرفیت‌های شنای کشور دانست و ادامه داد: ما مصمم به سرمایه‌گذاری ویژه در رشته‌های پایه و پرمدال هستیم و باید با کار مضاعف و ارائه برنامه عملیاتی و قابل ارزیابی آهسته آهسته در تمام رشته های پایه مطرح شویم.

پائولو بارلی نایب رئیس فدراسیون جهانی شنا و رئیس کنفدراسیون شنای اروپا نیز در این دیدار ورزش ایران را مایه افتخار خود دانست و هدف فدراسیون جهانی را توسعه شنا در تمام دنیا دانست.

وی افزود: آماده هر گونه کمک به دوستان خود برای ترویج شنا هستیم و از تیم های ملی شنا، شیرجه و واترپلو ایران دعوت می کنیم در ایتالیا و رم مهمان ما باشند. همچنین پیش نویس تفاهم نامه بین دو طرف نیز در این زمینه آماده شده است.

در این دیدار محمدرضا داورزنی معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان و رضوانی رئیس فدراسیون شنا نیز حضور داشتند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار