لاکازت: در لیگ برتر فرصت فکر کردن ندارید؛ نهایت تلاش خود برای زدن گل های پر تعداد را انجام می دهم

وب سایت توپ- الکساندر لاکازت، مهاجم فرانسوی باشگاه آرسنال، در صحبت هایی به تفاوت های لیگ یک فرانسه و لیگ برتر انگلیس اشاره کرده و ابراز امیدواری کرده است که عملکرد خوبی در تیم جدید خود داشته باشد.

به گزارش توپ، لاکازت که در فصل اخیر نقل و انتقالات از لیون راهی آرسنال شد، تاکنون عملکرد قابل قبولی را در این باشگاه لندنی از خود به جا گذاشته است. وی در رابطه با اهداف خود در این باشگاه گفت:

" همواره بیشترین تلاش ممکن را انجام می دهم تا به بهترین سطحی که می توانم، دست پیدا کنم. با این وجود اما، آرسنال با لیون - که قبلا در آن بازی می کردم -، تفاوت های چشمگیری دارد. به طور مثال، سرمربی سعی می کند که در اینجا از سیستم چرخشی استفاده کند تا بازیکنان همواره برای لیگ برتر، سرزنده و شاداب باشند ".

لاکازت اضافه کرد:

" تلاش می کنم تا بهترینِ خود را نمایش دهم و گل های بسیاری برای تیمم به ثمر برسانم، اما این اولین سالی است که در این باشگاه حضور دارم و همه چیز کاملا جدید است. تفاوت اصلی لیگ جزیره با لوشامپیونه این است که در لیگ برتر بازی ها بسیار فیزیکی تر دنبال می شوند. سرعت بازی در اینجا کاملا متفاوت است و حالا به خوبی درک می کنم که بازی باکس تو باکس به چه معنا است! در اینجا همه چیز می تواند آن چنان سریع پیش برود که نتوانید نفس بکشید و یا اساسا زمان کافی برای فکر کردن به حرکت بعدی خود را نداشته باشید ".

اختصاصی

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار