هاینکس برای نجات بایرن به مونیخ بازمی‌گردد

یک رسانه معتبر آلمانی از بازگشت پرافتخارترین سرمربی تاریخ باشگاه بایرن مونیخ به جمع باواریایی‌ها خبر داده است.

، در حالی که یک هفته از اخراج کارلو آنچلوتی گذشته اشت، شایعات فراوانی درباره آینده کادر فنی بایرن مونیخ به گوش می‌رسد. اول از همه توماس توخل به عنوان گزینه اصلی معرفی شد، بعد اخباری درباره تماس باشگاه با لوئیز فن‌خال و لوئیس انریکه شنیده شد و حالا شایعه‌ای که محقق شدن آن بعید به نظر می‌رسید، به سوژه‌ داغ رسانه‌های آلمانی تبدیل شده است.

در این میان نشریه بیلد آلمان نوشته است که شگفتی سال فوتبال آلمان ممکن است با بازگشت یوپ هاینکس به کادر فنی باواریایی‌ها رقم بخورد. این نشریه نوشته است که امکان دارد هاینکس ۷۲ ساله که سال ۲۰۱۳ پس از کسب سه گانه قهرمانی با بایرن مونیخ به سومین دوره حضورش در این تیم پایان داد، دوباره به دنیای فوتبال برگردد و برای چهارمین بار هدایت باواریایی‌ها را برعهده بگیرد. این نشریه اما اضافه کرده است که اگر هاینکس برگردد، تنها تا پایان فصل هدایت بایرن را برعهده خواهد داشت و بعد از آن جای خود را به سرمربی جدیدی مونیخی‌ها خواهد داد.

«اولی هوینس» رئیس باشگاه و کارل هاینس رومنیگه مدیر اجرایی باشگاه در روزهای اخیر بر اینکه برای پیدا کردن جانشین آنچلوتی عجله ندارند تأکید کردند، اما ظاهراً بعد از به بن‌بست خوردن مذاکرات با توماس توخل سرمربی سابق بوروسیا دورتموند و و مخالفت باشگاه هوفنهایم با فسخ قرارداد یولیان ناگلسمان، بایرن حالا قصد دارد به سراغ هاینکس برود.

هاینکس سال ۲۰۱۳ پس از پایان قراردادش با بایرن مونیخ اعلام کرد که هیچ پیشنهاد شغلی نمی‌تواند او را متقاعد کند که دوباره به دنیای فوتبال برگردد اما تجربه نشان می‌دهد که او در برابر پیشنهادهای بایرن مونیخ نمی‌تواند مقاومت کند. باواریایی‌ها پیش از این دو بار هاینکس را در مقاطع از فصل که دچار بحران شده بودند به عنوان ناجی فراخواندند و با او نتیجه گرفته‌اند که آخرین مورد آنها برای جانشینی لوئیز فن‌خال بود که به ثبت یک سه‌گانه تاریخی در کارنامه باشگاه همراه شد و حالا به نظر می‌رسد که پیرمرد آلمانی برای سومین بار قصد دارد ناجی غول‌‌های باواریا شود.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار