داوید ویا: مطئنم که پاتریک ویرا آینده ای درخشان را در حرفه مربی گری در پیش دارد

وب سایت توپ- داوید ویا، مهاجم کنونی باشگاه نیویورک سیتی، در صحبت هایی به تمجید از پاتریک ویرا، سرمربی کنونی این تیم پرداخته و عنوان کرده است که وی به زودی به فردی موفق در دنیای مربی گری تبدیل خواهد شد.

به گزارش توپ، داوید که سابقه حضور در والنسیا و بارسلونا را در کارنامه داشته و همراه با تیم ملی اسپانیا فاتح جام جهانی ۲۰۱۰ شده است، از سال ۲۰۱۴ در لیگ MLS حضور داشته و در تیم نیویورک سیتی توپ می زند؛ تیمی که پاتریک ویرا، ستاره سال های نه چندان دور آرسنال هدایت آن را بر عهده دارد. ویا در رابطه با شیوه سرمربی گری ویا گفته است:

" همه به پاتریک ویرا علاقه دارند. همواره قبل از مسابقات، اطلاعات کاملی را در اختیار بازیکنان قرار داده و تمام وقتش را صرف آموختن از دیدارها می کند. او هفت روز هفته، حتی یکشنبه ها را در باشگاه سپری می کند و آینده ای درخشان در حرفه مربی گری را در پیش دارد. من مطمئنم که ویرا در سال های آینده به یک مربی موفق تبدیل خواهد شد ".

داوید ویا اضافه کرد:

" در داخل این شهر (نیویورک) هیچ گاه از خودروی شخصی استفاده نمی کنم، زیرا ترافیک اینجا واقعا سنگین و آزار دهنده است و ترجیح می دهم که همواره در بزرگراه ها باشم! با این وجود، من و خانواده ام عاشق این شهر بزرگ هستیم؛ شهری بزرگ که برای فوتبال بازی کردن به آن آمده ام. البته قبلا نیز تجربه حضور در شهرهای بسیار بزرگ را داشته ام ".

اختصاصی

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار