۱۸ سالگی با وینفرد شفر؛ قائدی در راه عبدالرحمن

وبسایت رسمی توپ - حضور وینفرد شفر در استقلال بیش از هر کسی، به نفع مهدی قائدی خواهد بود.

به گزارش وبسایت توپ، مهدی قائدی فصل پیش با درخشش در ایران جوان بوشهر، توانست به یکی از چهره‌های مهم نقل و انتقالات تبدیل شود. پرسپولیس و استقلال، دوئل بزرگی برای خرید او داشتند اما در نهایت، استقلالی‌ها به عنوان برنده این دوئل هنوز نتوانسته‌اند استفاده چندانی از او بکنند. حضور قائدی در استقلال، به چند دریبل نمایشی خلاصه شده و او در هیچ مسابقه‌ای، گره بازی را باز نکرده است.

تغییر مربی استقلال، می‌توانست قائدی را تا آخر فصل به نیمکت میخکوب کند اما انتخاب شفر، به نفع ستاره جوان استقلال تمام خواهد شد. شفر در مذاکره با استقلالی‌ها، ادعا کرده کاشف عمر عبدالحرمن بوده است. ادعای کشف عمری که از نوجوانی به عنوان پدیده فوتبال امارات شناخته می‌شد، زیاد درست نیست اما شفر واقعا اولین کسی بود که عبدالرحمن را از تیم‌های پایه، به تیم اصلی العین منتقل کرد و به او بازی داد.

فصل ۲۰۰۸/۰۹ یعنی دومین سال حضور شفر در العین، او عبدالرحمن ۱۸ ساله را از تیم‌های پایه به تیم اصلی العین آورد و ۸ بازی به زمین فرستاد. عمر در ۶ بازی لیگ، ۳ گل زد و یک پاس گل داد تا نامش را در فوتبال امارات مطرح کند. حالا قائدی ۱۸ ساله،‌ به عنوان بزرگترین استعداد استقلال، می‌تواند راهی شبیه عمر را برود. راهی که با شفر آغاز شد و به جایزه بهترین بازیکن فوتبال آسیا رسید.

 

۲۲۳۳۰

 
 
 
 

وب سایت نود

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار