جان استونز: می توانیم در تیم ملی انگلیس نیز به مانند منچسترسیتی بازی کنیم؛ دیدار مقابل چلسی یکی از بهترین دیدارهای زندگی ام بود

وب سایت توپ- جان استونز، مدافع خوش آتیه باشگاه منچسترسیتی، در صحبت هایی ضمن ابراز رضایت از شرایط کنونی تیم باشگاهی اش، به تمجید از پپ گواردیولا پرداخته است.

به گزارش توپ- استونز در ابتدای صحبت هایش با اشاره به توانایی تیم ملی انگلیس در پیاده سازی بازی مالکانه در زمین که در حال حاضر توسط منچسترسیتی اجرا می شود، گفت:

" می توانیم سبک بازی منچسترسیتی و یا تاتنهام را به تیم ملی انگلستان هم منتقل کنیم. با وجود آن که وارد کردن شیوه بازی کردن در لیگ برتر به تیم ملی دشوار است، اما ابزار لازم برای انجام این کار را داریم ".

استونز ادامه داد:

" فصل را به خوبی شروع کرده بودیم و می خواستیم با کسب امتیاز در مقابل چلسی به روند خوب خود ادامه دهیم. باید بگویم که این دیدار یکی از بهترین بازی های بود که تاکنون انجام داده ام. برای تبدیل شدن به یک بازیکن بهتر، شبانه روزی تلاش می کنم و سعی دارم که در تمامی جنبه های روحی و روانی، فیزیکی و فنی پیشرفت کنم ".

وی در پایان صحبت هایش افزود:

" از فوتبالی که بازی می کنم لذت می برم و خوشحالم که زیر نظر فردی مثل پپ گواردیولا تمرین می کنم. او دیدگاهی مثبت به من دارد و تلاش می کنم که پاسخگوی اعتماد او باشم. احساسم چه می گوید؟ این که قطعا زیر نظر پپ به بازیکن و انسانی بهتر تبدیل شده و در حال پیشرفتم ".

اختصاصی

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار