ناظران کمیته ملی پارالمپیک معرفی شدند

ناظران کمیته ملی پارالمپیک برای نظارت بر عملکرد ورزشکاران و کادر فنی رشته‌های مختلف حاضر در بازی‌های پاراآسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا انتخاب و معرفی شدند.

، محمدرضا محمودخانی در این خصوص به سایت کمیته ملی پارالمپیک گفت: براساس مصوبات ستاد بازی‌های پاراآسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا تصمیم گرفته شده بود برای هر یک از رشته ها یک ناظر فنی از طرف کمیته منصوب شود تا بر روند اجرایی برنامه‌های فنی آن رشته توسط کادر فنی و عملکردشان نظارت و کار تحلیلی انجام دهند. قرار است از این طریق به کمیته ملی پارالمپیک برای رسیدن به اهدافش نیز کمک شود.

معاون فنی کمیته ملی پارالمپیک اظهار داشت: جلسه معارفه ناظران کمیته ملی پارالمپیک روز گذشته برگزار شد و ناظران ابلاغ خود را دریافت کردند و شرح وظایف و حیطه اختیاراتشان هم به اطلاع آنها رسانده شد تا از این طریق بتوانیم نظارت کیفی به ویژه در ابعادی که کمتر از لحاظ داده های کمّی قابل ارزیابی هستند، داشته باشیم و بتوانیم از کمکشان استفاده کنیم.

وی با بیان این مطلب که ناظران تجربیات ارزشمندی دارند خاطرنشان کرد: برخی از ناظران شاید بیش از دو دهه با این رشته ها فعالیت کرده و تجربیات گرانمایه ای دارند. ترکیبی از دانش و تجربه فنی و دانش دانشگاهی که آنها دارند می تواند در رسیدن به اهداف مورد نظر کمک کند.

محمودخانی در خصوص آغاز کار ناظران کمیته ملی پارالمپیک گفت: آنها کار خود را از آبان ماه آغاز می کنند یعنی زمانی که اردوهای آمادگی بازی های پاراآسیایی جاکارتا آغاز می شود و تا پایان بازی ها این مسئولیت را برعهده خواهند داشت و به عنوان بازوان فنی کمیته ملی پارالمپیک حضور خواهند داشت و مسئولیت نظارتی خود را انجام می دهند.

وی ادامه داد: انتخاب ناظران توسط بخش فنی و مشاور فنی کمیته ملی پارالمپیک و طبق مصوبات ستاد بازی ها پاراآسیایی صورت گرفته است.

افسر جعفری در رشته والیبال نشسته بانوان، امید محمدیان در بدمینتون، حمید خداداد در شنا، پیام سیفی‌زاده در بسکتبال با ویلچر، مسعود اقبالی در فوتبال پنج نفره، عطاالله عباس‌نژاد در جودو، جعفر هوتهم در والیبال نشسته مردان، بهروز برجسته در دوومیدانی، سیدفضل الله قدس در تکواندو، محمود هورتن در تنیس روی میز، غلامرضا آسترکی در وزنه‌برداری، سیدحسن ذوالفقاری در تیراندازی، امیر ماندگارفرد در تیراندازی با کمان، محمد بیدگلی در گلبال و کاوه هنری در شطرنج به عنوان ناظران فنی کمیته ملی پارالمپیک انتخاب شده اند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار