زمان و میزبان مسابقات والیبال باشگاه‌های آسیا مشخص شد

کنفدراسیون والیبال آسیا زمان و میزبان مسابقات قهرمانی باشگاه‌های آسیا در سال ۲۰۱۸ را مشخص کرد.

و به نقل از سایت فدراسیون والیبال، کنفدراسیون والیبال آسیا زمان و میزبان مسابقات قهرمانی باشگاه‌های آسیا در دو گروه مردان و زنان سال ۲۰۱۸ را اعلام کرد.

بر این اساس نوزدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های آسیا در گروه مردان از ۹ تا ۱۶ مردادماه سال آینده به میزبانی نایپیداو پایتخت میانمار برگزار می‌شود.

هجدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های مردان آسیا در سال ۲۰۱۷ از هفتم تا پانزدهم تیرماه به میزبانی ویتنام برگزار شد و تیم بانک سرمایه در دومین حضور آسیایی خود برای دومین بار عنوان قهرمانی قاره کهن آسیا را به دست آورد. تیم های تویودا (ژاپن) و العربی (قطر) نیز مقام‌های دوم و سوم را به دست آوردند.

همچنین نوزدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های آسیا در گروه زنان نیز از ۲۰ تا ۲۷ تیرماه سال ۹۷ در شهر «اوسکمن گورسک» قزاقستان برگزار خواهد شد.

هجدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های زنان آسیا در سال ۲۰۱۷ نیز از چهارم تا دهم خردادماه در شهر «اوسکمن گورسک» کشور قزاقستان برگزار شد که تیم بانک سرمایه نماینده زنان ایران در جایگاه ششم قرار گرفت.

قهرمان لیگ برتر مردان و زنان ایران در سال ۹۶ سهمیه حضور در رقابت‌های سال ۲۰۱۸ آسیا به میزبانی میانمار و قزاقستان را به دست می آورند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار