در گفت‌وگو با تسنیم

مهاجری: سفر به جم ۸۰ میلیون تومان برای ما هزینه داشت/ دوست داریم در بین ۶ تیم بالای جدول باشیم

سرمربی تیم فوتبال پدیده خراسان مدعی شد سفر شاگردانش به شهر جم ۸۰ میلیون تومان برای این باشگاه هزینه در بر داشته است.

رضا مهاجری شرایط تیم پدیده خراسان را مطلوب توصیف کرد و به خبرنگار ورزشی اظهار داشت: بعد از اینکه بازیکنان چند روز استراحت کردند، دوباره تمرینات را از سر گرفتیم. ما یک سفر مارکولوپولی به جم داشتیم و ۸۰ میلیون هزینه کردیم. این در حالی است که در اردوی ترکیه ۱۳۰ میلیون هزینه کردیم، آن هم در شرایطی که ۱۴ روز آنجا بودیم و با ۴۵ نفر به این اردو رفتیم.

سرمربی تیم فوتبال پدیده خراسان در ادامه افزود: این خوب است که فوتبال به همه شهرها کشیده شود، ولی امکانات هم بسیار مهم است و تیم‌ها نباید از این بابت دچار مشکل شوند.

وی با اشاره به نتایج خوب پدیده در لیگ امسال خاطر نشان کرد: ما تا اینجا راضی هستیم و به خودمان نمره قبولی می‌دهیم، ولی نکته مهم این است که تا پایان فصل این روند را ادامه دهیم و جایگاه تیم در پایان فصل بسیار مهم است.

مهاجری در پاسخ به این پرسش که «امسال دنبال چه جایگاهی در جدول هستید؟»، گفت: ما دوست داریم در بین شش تیم بالای جدول باشیم و برای کسب سهمیه هم تلاش می‌کنیم. هیچ تیمی از قهرمانی و گرفتن سهمیه بدش نمی‌آید، ولی مهم این است که بتوانیم این روند را ادامه دهیم.

سرمربی تیم فوتبال پدیده خراسان در مورد دعوت شدن محمدرضا خانزاده و اکبر ایمانی به تیم ملی نیز اظهار داشت: من از این اتفاق و اینکه در تیمی مربیگری می‌کنم که بازیکن ملی‌پوش دارد، خوشحالم. برای ایمانی آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم خانزاده هم در اردوی بعدی حاضر باشد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار