آماده‌سازی‌مان به تاخیر افتاده اما نگران‌کننده نیست

پوتین: تیم ملی روسیه باید بازی معقولی انجام دهد

رئیس‌جمهور روسیه با تاکید بر وجود تاخیرهایی در روند آماده‌سازی این کشور برای جام جهانی ۲۰۱۸ گفت: این مسئله نگران‌کننده نیست.

، ولادیمیر پوتین در نشست شورای ورزش روسیه که با هدف ارزیابی جام کنفدراسیون‌های ۲۰۱۷ و جام جهانی ۲۰۱۸ صورت گرفت گفت: به خاطر تاخیرهایی که در روند آماده‌سازی روسیه برای میزبانی از جام جهانی ۲۰۱۸ وجود دارد، نمی‌توانیم راحت باشیم و استراحت کنیم.

رئیس‌جمهور روسیه ادامه داد: به همراه دوستان ماکت‌ها را نگاه کردیم. به طور کلی روند آماده‌سازی خوشحال‌کننده و رضایت‌بخش است، البته تاخیر‌هایی هم وجود دارد اما نگران‌کننده و انتقاد‌آمیز نیست. هیچ چیز ترسناکی وجود ندارد اما باز هم همانند چند بار گذشته می‌گویم که مرحله پایانی آماد‌ه‌سازی با سختی‌هایی مواجه خواهد بود. این‌ مشکلات در این مرحله قابل حل‌شدن است و باید به آن توجه کنیم.

پوتین افزود: در آخرین مرحله آماده‌سازی جام جهانی ۲۰۱۸ به نظر می‌رسد که همه برنامه‌ها را توانستیم اجرایی کنیم. اگر هم کاری صورت نگرفته زمانی برای استراحت نداریم و هر روز باید با دقت کار کنیم.

وی درباره تیم ملی فوتبال روسیه هم اظهار داشت: امیدوار هستیم که این تیم در خانه بازی‌های معقول و مناسبی را انجام دهد و البته هواداران فوتبال هم چنین انتظاری را از تیم محبوب‌شان دارند.

جام جهانی ۲۰۱۸ با شرکت ۳۲ تیم از جمله ایران در ۱۲ ورزشگاه ۱۱ شهر روسیه برگزار خواهد شد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار