در پی ساخت دروازه با داربست در لیگ فوتبال ساحلی

نادری: پیمانکار تیر دروازه‌ها را برده بود, باید چه‌ کار می‌کردیم؟/ در دعوای بازیکن و سرمربی تیم بندرگز دو صندلی شکست!

سرپرست تیم فوتبال ساحلی شهریار ساری در خصوص حواشی دیدار این تیم مقابل تیم بندرگز توضیحاتی ارائه کرد.

در پی انتشار گزارشِ روز گذشته (دوشنبه)  مبنی بر استفاده از داربست بجای تیردروازه در دیدار دوتیم شهریار ساری و بندرگزدر هفته بیستم لیگ فوتبال ساحلی و همچنین حواشی و اتفاقات این بازی, عباس نادری سرپرست تیم فوتبال شهریار ساری به خبرنگار تسنیم گفت: به‌دلیل اینکه شهرداری حاضر نشده بود با پیمانکار ورزشگاهِ میزبان بازی قرارداد امضا کند و چون  پولی پرداخت نشده بود, پیمانکار ساعت۱۴ به ورزشگاه مراجعه کرد و تیرهای دروازه را با خود برد.

وی در خصوص نصب داربست به جای تیر دروازه عنوان کرد: ساعت ۱۵ از موضوع برده شدن تیر دروازه‌ها باخبر شدیم و به دلیل اینکه این بازی باید ساعت ۱۸:۳۰ آغاز می‌شد آن هم در حالی که اوکتاویو (سرمربی تیم ملی) میهمان این بازی بود چاره‌ای نداشتیم جز اینکه به هر نحوی که شده این بازی را برگزار کنیم.

نادری در خصوص اینکه آیا این تیر دروازه‌ها استاندار بوده است تصریح کرد: از لحاظ اندازه استاندار بوده و هم ناظر و هم داوران اجازه دادند که این بازی برگزار شود. فقط سرمربی تیم حریف به کوتاه و بلند بودن دروازه‌ها معترض بود.

سرپرست تیم فوتبال ساحلی شهریار ساری در خصوص درگیری‌‌های ایجاد شده در جریان این بازی خاطرنشان کرد: در زمان بازی هیچ درگیری بین بازیکنان و مربیان ما با تیم مقابل رخ نداد و فقط دعوا و درگیری بین سرمربی و بازیکن تیم بندرگز بود که به شکسته شدن دو صندلی‌ نیمکت ورزشگاه منجر شد.

وی گفت: در این فصل از مسابقات ۱۰ میزبانی انجام داده‌ایم و همه‌ تیم‌ها از این میزبانی‌ها رضایت داشته‌اند.

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار