مشکلی ندارم و در ۲ بازی آخر استقلال هم در ترکیب بودم

ابراهیمی: امیدوارم با تیم‌های بزرگ هم بازی کنیم/ درباره استقلال صحبت نمی‌کنم

هافبک تیم ملی فوتبال کشورمان ابراز امیدواری کرد تیم ملی با تیم‌های بزرگ دنیا هم بازی دوستانه انجام بدهد.

خبرنگار ورزشی ، امید ابراهیمی، هافبک تیم ملی فوتبال کشورمان پیش از آغاز تمرین اظهار داشت: خدا را شکر همه چیز خوب است و امروز هم تیم کامل شدند و همه لژیونرها به تمرینات پیوستند. امیدوارم تمرینات خوبی انجام بدهیم و برای بازی با توگو آماده شویم که بازی خوبی انجام دهیم.

وی در واکنش به این مسئله که پس از مصدومیتی که داشت، اکنون چه شرایطی را دنبال می‌کند، گفت: خوب هستم و مشکل خاصی ندارم. در دو بازی آخر هم برای استقلال بازی انجام دادم و اکنون هم بدون مشکل تمرین می‌کنم.

هافبک تیم ملی فوتبال کشورمان درباره اینکه آیا بازی دوستانه با توگو به کار تیم ملی می‌آید یا نه، خاطرنشان کرد: تیم ملی در این مدت بازی دوستانه خوبی نداشته و اکنون همه بازی‌ها چه دوستانه و چه رسمی به درد تیم ملی می‌خورد. امیدوارم بتوانیم برنده این بازی‌ها نیز باشیم که به تیم ملی کمک می‌کند. با این حال امیدوارم پس از این بازی‌ها بازهم بازی دوستانه داشته باشیم و این بار با تیم‌های بزرگ دنیا هم روبه‌رو شویم که به تجربه بین‌المللی بازیکنان کمک می‌کند.

ابراهیمی که در تیم استقلال عضویت دارد در خصوص انتخاب سرمربی این تیم و حضور وینفرد شفر به جای علیرضا منصوریان گفت: من اکنون بازیکن تیم ملی هستم و درباره باشگاه نباید صحبت کنم و فقط امیدوارم هر اتفاقی رخ می‌دهد، به سود تیم باشد.

وی در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه حالا که سعید عزت‌اللهی از یک بازی رسمی تیم ملی محروم شده فکر می‌کند این شانس را داشته باشد که در جام جهانی به ترکیب اصلی برسد، اظهار داشت: من همیشه همه تلاشم را کردم تا بهترین عملکردم را در تمرینات و بازی‌ها برای تیم ملی کشورم داشته باشم. اکنون هم تلاشم را می‌کنم و بازی کردن هم نظر کارلوس کی‌روش است و اگر صلاح بداند بازی می‌کنم.

هافبک تیم ملی در خصوص اینکه بازیکنان پا به سن گذاشته از تیم ملی رفته‌اند و این خطری برای تو نیست که جزو سن و سال دارها محسوب می‌شوی، گفت: من تازه ۱۵ روز است که وارد ۳۰ سال شده‌ام و فکر نمی‌کنم در دنیای حرفه‌ای فوتبال سن زیادی محسوب شود. با این حال تیم ملی در حال پوست اندازی است و بازیکنان جوان به تیم ملی اضافه شده‌اند. بازیکنان جوان مستعد زیادی داریم که توسط کی‌روش دیده شدند و به تیم ملی آمده‌اند که شرایط بسیار خوب است. من هم تا زمانی که باشم تمام تلاشم را می‌کنم تا به تیم ملی کشورم کمک کنم.

ابراهیمی درباره دعوت دوباره کاوه رضایی به تیم ملی که فصل گذشته بازیکن استقلال بود، خاطرنشان کرد: کاوه بازیکن خیلی خوبی است و سال گذشته خیلی به استقلال کمک کرد. امسال هم در اروپا حضور دارد و همه تلاش می‌کند به تیمش کمک کند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار