سعی می‌کنم خوشحال‌ترین آدم روی کره زمین باشم

رونالدو: روز اول حضورم در رئال باورنکردنی بود/ هرگز منچستریونایتد را فراموش نمی‌کنم

فوق‌ستاره کهکشانی‌ها می‌گوید هرگز منچستریونایتد را که نزد هوادارانش محبوبیت بالایی دارد، فراموش نخواهد کرد.

، کریستیانو رونالدو که پس از ۶ فصل حضور در منچستریونایتد، در سال ۲۰۰۹ در ازای ۸۰ میلیون پوند - گرانقیمت‌ترین نقل و انتقال تاریخ در آن مقطع - به تیم فوتبال رئال مادرید پیوست، تا کنون در ۴۰۱ بازی ۴۱۱ گل برای سفیدپوشان مادریدی به ثمر رسانده و یکی از اصلی‌ترین ارکان موفقیت‌های اخیر رئال مادرید بوده است.

رونالدوی ۳۲ ساله که ریو فردیناند، هم‌تیمی پیشین خود را برای انجام مصاحبه‌ای به منزلش در مادرید دعوت کرده بود، گفت: در زمین مسابقه مهمترین چیز کسب عناوین قهرمانی است. ما ۱۰ یا ۱۱ ماه بازی می‌کنیم و اگر به عنوانی نرسیم، به نوعی کارمان پوچ و بیهوده بوده است. من کسب عناوین، چه گروهی و چه انفرادی را دوست دارم و برای کسب‌شان سخت تلاش می‌کنم.

برنده چهار توپ طلا که شانس بالایی برای تکرار این عنوان دارد، در ادامه تأکید کرد: در خارج از زمین فوتبال، خانواده و دوستانم مهمترین چیز برای من هستند و سعی می‌کنم خوشحال‌ترین آدم روی کره زمین باشم.

رونالدو در خصوص روزهای اول حضورش در رئال مادرید یادآور شد: روزی اولی که به مادرید آمدم، جو موجود در اینجا را به خوبی حس کردم. تمامی هواداران برای دیدن بازی من به ورزشگاه آمده بودند. روز باورنکردنی بود و احساس غرور می‌کردم. به این فکر می‌کردم که می‌روم و به آنها نشان می‌دهم که بازیکنی در سطح متفاوت هستم. این کاری بود که کردم و در همان فصل اول شگفت‌انگیز بودم و هر فصل که گذشت بهتر و بهتر شدم.

مهاجم پرتغالی کهکشانی‌ها در تکمیل صحبت‌هایش گفت: هرگز اما منچستریونایتد را فراموش نمی‌کنم. در منچستر بود که آموختم بهتر و بهتر باشم و در کنار بهترین بازیکنان جهان باشم. در منچستر بود که فهمیدم با ترکیب استعداد و سختکوشی، می‌توان بازیکنی بزرگ شد.  

فردیناند که خود اخیراً اعلام کرده قصد دارد به ورزش بوکس روی بیاورد، وقتی از رونالدو پرسید که «می‌توانی تصور کنی که ۱۰ سال بعد کجا خواهی بود؟»، گفت: ۱۰ سال دیگر! پیش‌بینی‌اش سخت است. (با خنده) شاید مثل تو به بوکس روی آوردم!

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار