اظهارنظر و کدی که شفر داد

مجیدی با حضور افتخاری به استقلال می‌آید؟

شاید اختلاف بین رضا افتخاری و فرهاد مجیدی مانع حضور کاپیتان پیشین استقلال در این تیم شود.

خبرنگار ورزشی ، وینفرد شفر سرمربی آلمانی استقلال امروز (سه‌شنبه) در نشست خبری خود در مورد حضور فرهاد مجیدی در کادر فنی گفت: تنها چیزی که می‌دانم این است که مجیدی تمایل به همکاری دارد، البته اینها مسائلی است که با هماهنگی باشگاه انجام می‌شود، می‌دانم که می‌خواهید خبر دست اول داشته باشید اما سیستم ما این است که همه چیز درون باشگاه انجام شده و سپس از طریق سخنگو به اطلاع برسد.

شفر به عنوان یک مربی خارجی که در فوتبال اروپا مربیگری کرده، قطعاً چنین صحبتی را بدون مطالعه انجام نداده و روی حساب و کتاب چنین کدی داده است اما یک مشکل شاید مانع حضور مجیدی در استقلال شود. در ماه‌های گذشته، مجیدی در چند نوبت علیه رضا افتخاری مدیرعامل استقلال موضع گرفته و انتقاداتی را متوجه او کرده است. مدیرعامل استقلال هم قطعا از این موضوع باخبر بوده و شاید اشاره شفر به اینکه همه چیز برای حضور مجیدی باید با هماهنگی باشگاه انجام شود، به همین مسئله ارتباط دارد.

از صحبت‌های سرمربی آلمانی اینطور استنباط می‌شود که او به حضور مجیدی تمایل دارد، اما شاید اختلاف بین افتخاری و کاپیتان پیشین استقلال مانع حضور مجیدی در استقلال شود. موضوع بعدی به خود مجیدی بازمی‌گردد، اینکه شاید افتخاری مشکلی برای آمدن مجیدی نداشته باشد، اما خود مجیدی نخواهد با حضور افتخاری تمایلی برای همکاری نشان دهد.

این در حالی است که قراب از اعضای هیئت مدیره استقلال امروز در گفت‌وگو با تسنیم اعلام کرد که «۲ پیشکسوت در کنار شفر کار می‌کنند و بعد سرمربی تیم می‌شوند.» با کدی که این عضو هیئت مدیره داد احتمال حضور مجیدی در استقلال وجود دارد اما باید دید  مجیدی و افتخاری اختلافات خود را حل می‌کنند یا نه.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار