ممکن است با یک حاشیه کوچک ضربه بخوریم

قاضی: کوتاه نمی‌آیم و برای دعوت به تیم ملی ناامید نمی‌شوم/ در تیم پدیده همه زحمت می‌کشند

مهاجم تیم فوتبال پدیده خراسان برای دعوت به اردوی تیم ملی ناامید نیست و برای دستیابی به هدفش کوتاه نمی‌آید.

خبرنگار ورزشی ، پدیده خراسان بعد از گذشت هشت هفته از لیگ برتر در رده دوم جدول قرار دارد و تا به اینجای کار عملکرد خوبی در لیگ امسال داشته‌اند. محمد قاضی، مهاجم پدیده در همین رابطه به سؤالات مختلف خبرنگار تسنیم پاسخ داد که مشروح آن در زیر می‌آید:

تسنیم: هشت هفته گذشته برای پدیده چطور گذشت؟
ما نتایج خوبی کسب کرده و مزد زحمات‌مان را گرفتیم. قبل از شروع  لیگ، اردوی خوبی در ترکیه داشتیم و تمرینات سختی را پشت سر گذاشتیم. امیدوارم که این روند را ادامه دهیم.

تسنیم: به نظر تو پدیده پتانسیل قهرمانی در لیگ برتر یا کسب سهمیه را دارد؟
ما کادر فنی و بازیکنان خوبی داریم و واقعاً همه زحمت می‌کشند. امیدوارم با یک برنامه‌ریزی خوب نتایج خوبی بگیریم، ولی آینده قابل پیش‌بینی نیست. همه چیز بستگی به اتفاقات دارد و در فوتبال همیشه تیم‌ها بالا و پایین دارند. مهم این است که همه با هم یکدل باشیم و اجازه ندهیم که پدیده اُفت کند.

تسنیم: یعنی ممکن است که تیم شما دچار مشکل شود؟
وقتی تیمی در بالای جدول قرار می‌گیرد مطمئناً با یک حاشیه کوچک، دچار مشکل خواهد شد. ما نباید اجازه بدهیم که کوچک‌ترین حاشیه‌ای در تیم ایجاد شود، چون ممکن است با یک حاشیه کوچک ضربه بخوریم. امیدوارم آرامش پدیده از بین نرود.

تسنیم: ظاهراً رقابت مهاجمان در صدر جدول گلزنان بالاست؟
این نشان می‌دهد که ما لیگ خوبی داریم و مهاجمان هم خوب گل می‌زنند. امیدوارم که گل‌های من برای پدیده ادامه داشته باشد و بتوانم بازیکن تأثیرگذاری باشم تا هواداران و مردم مشهد خوشحال شوند.

تسنیم: از دعوت نشدن به تیم ملی ناراحت نیستی؟
در دو سال گذشته خیلی تلاش کردم تا عملکرد خوبی داشته باشم و به تیم ملی دعوت شوم. در این زمینه کادر فنی تصمیم‌گیرنده است، ولی من هرگز ناامید نمی‌شوم و از هدفی که دارم کوتاه نمی‌آیم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار