در گفت‌وگو با تسنیم

شیری: دوست دارم آقاخان پنالتی‌ها را بزند/ امیدوارم به تیم ملی دعوت شوم

مدافع تیم فوتبال پیکان ابراز امیدواری کرد به اردوی تیم ملی فوتبال کشورمان دعوت شود.

مهدی شیری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ، درباره عملکرد خوب پیکان در هفته‌های اخیر و کسب چهار برد پیاپی این تیم اظهار داشت: شخصیت تیمی ما تا حدودی نزول پیدا کرده بود، ولی توانستیم خیلی زود نتایج خوبی بگیریم. هر چند تعدادی از بازیکنان را برای امسال از دست دادیم، ولی هیچ وقت اسکلت اصلی تیم به‌هم نریخت و ما خیلی زود توانستیم نتایج خوبی بگیریم.

وی در پاسخ به این پرسش که «پیکان دنبال چه جایگاهی در جدول رده‌بندی است؟»، تأکید کرد: ما بازی به بازی جلو می‌رویم و نمی‌خواهیم به آینده فکر کنیم تا تمرکزمان به‌هم بریزد. طبیعتاً از حالا نمی‌توان در مورد کسب سهمیه یا حضور در بین تیم‌های بالای جدول فکر کرد و آینده قابل پیش‌بینی نیست. صحبت کردن در مورد گرفتن سهمیه آسیا زود است.

مدافع تیم فوتبال پیکان که در بازی با سیاه‌جامگان پنالتی تیمش را به ثمر رساند در این خصوص گفت: خوشحالم که نقش کوچکی در برد تیمم داشتم. البته من دوست دارم مرتضی آقاخان پنالتی‌ها را بزند، چون او در کورس آقای گلی قرار دارد و خوشحال می‌شوم که بتوانیم به او کمک کنیم تا به هدفش برسد.

شیری در مورد عملکردش در لیگ امسال تصریح کرد: خدا را شکر شرایط من نسبت به فصل گذشته بهتر است و توانستم بازی‌های تأثیرگذاری انجام دهم. تمرکز من ابتدا روی خوب دفاع کردن است و سپس تلاش می‌کنم تا در حمله هم به تیمم کمک کنم. امیدوارم امسال عملکردم طوری باشد که به تیم ملی دعوت شوم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار