همه تیم‌ها به ما حساس‌تر شده‌اند

حمودی: پیکان می‌تواند در لیگ برتر شگفتی‌ساز شود

مدافع - هافبک تیم فوتبال پیکان گفت: امیدوارم روند خوب‌مان را در دیدارهای آینده هم ادامه دهیم و نتایج خوبی بگیریم.

علی حمودی در مورد چهار برد پیاپی پیکان در لیگ برتر به خبرنگار ورزشی گفت: ما در هفته‌های ابتدایی نتایج خوبی نگرفتیم، ولی می‌دانستیم که با یک برد و باخت ممکن است تغییرات اساسی برای هر تیمی در جدول ایجاد شود. از طرفی بدشانسی هم می‌آوردیم، ولی کادر فنی همیشه ما را نسبت به آینده امیدوار می‌کرد. شما دیدید که تیم‌هایی مثل استقلال هم نتایج خوبی نگرفتند. اصلاً هر تیمی ممکن است نتایج خوب یا بد بگیرد.

وی در ادامه تأکید کرد: ما می‌دانستیم که با چند برد به بالای جدول خواهیم رسید و انصافاً کادر فنی و بازیکنان خیلی تلاش کردند، ضمن اینکه باید از زحمات مسئولان باشگاه هم تشکر کنیم. امیدوارم که این روند را ادامه دهیم، ولی می‌دانیم که کار سختی داریم، چون حالا همه تیم‌ها به پیکان حساس‌تر شده‌اند و جلوی ما انگیزه زیادی خواهند داشت.

مدافع - هافبک تیم فوتبال پیکان همچنین در پاسخ به این پرسش که پیکان امسال دنبال چه جایگاهی است، اظهار داشت: ما پارسال چون تازه به لیگ برتر آمده بودیم دنبال قرار گرفتن در میانه‌های جدول بودیم، ولی در نهایت ششم شدیم. امسال می‌توانیم جایگاه بهتری به دست بیاوریم و در لیگ برتر شگفتی‌ساز شویم. امیدوارم که پیکان آرامش داشته باشد و این روند را ادامه بدهیم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار