نتیجه گرفتن در هفته‌های آینده سخت‌تر هم می‌شود

بادامکی: در اولین فرصت باید ۲ شکست اخیر را جبران کنیم

هافبک تیم فوتبال سیاه‌جامگان مشهد تأکید کرد که شاگردان میثاقیان باید دو شکست خانگی برابر گسترش فولاد و پیکان را در دیدارهای پیش‌رو جبران کنند.

حسین بادامکی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ، در مورد دو باخت پیاپی تیمش در مشهد گفت: ما می‌توانستیم از این دو بازی امتیازهای خوبی بگیریم، ولی متأسفانه دو شکست بد داشتیم و هیچ امتیازی نگرفتیم. با این حال ناامید نیستیم و تلاش می‌کنیم تا در بازی‌های آینده این دو باخت را جبران کنیم.

«در اولین فرصت باید این دو شکست را جبران کنیم»، کاپیتان تیم فوتبال سیاه‌جامگان مشهد با بیان این جمله خاطر نشان کرد: الان بازی‌های لیگ سخت‌تر شده است، چون تیم‌ها از یکدیگر شناخت بیشتری پیدا کرده‌اند. قطعاً نتیجه گرفتن در هفته‌های آینده سخت‌تر هم خواهد شد.

وی در مورد دلایل شکست سیاه‌جامگان در دو بازی اخیر گفت:‌ ما در بازی با گسترش فولاد نمایش بدی نداشتیم و روی اتفاق شکست خوردیم. در آن بازی مستحق برد بودیم، ولی مقابل پیکان عملکرد خوبی نداشتیم و بد بازی کردیم. البته داوری هم در شکست‌مان تأثیرگذار بود، چون یک پنالتی مشکوک برای پیکان گرفته شد که این پنالتی شرایط روحی تیم ما را به‌هم ریخت. با این حال امیدوارم که بتوانیم این دو باخت را جبران کنیم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار