یک لحظه زنگ تلفن همراهم قطع نشده است

جعفری: زنده هستم و یک اشتباه دردسرهای زیادی برای من ایجاد کرده است/ انتشار خبر فوتم باعث وخامت حال مادرم شد

مربی سابق تیم ملی ووشو گفت: تشابه اسمی من و محمد جعفری باعث شده بود برخی رسانه‌ها و حتی اخبار صدا و سیما با عکس من خبر فوت جعفری را منتشر کنند.

خبرنگار ورزشی ، صبح امروز(سه‌شنبه) خبر فوت محمدجعفری، یکی از قهرمانان ووشو استان زنجان در برخی رسانه‌ها و حتی اخبار سراسری منتشر شد. خبری که به اشتباه همراه آن عکس محمدرضا جعفری، مربی سابق تیم ملی ووشو قرار گرفته بود و به دلیل تشابه فامیلی باعث شوک و نگرانی خانواده ووشو ایران شد .

محمد جعفری یکی از قهرمانان ووشو استان زنجان است که متاسفانه به دلیل سانحه در محل کار خود جانش را از دست داده است و هیچ نسبتی نیز با محمدرضا جعفری، سرمربی سابق تیم ملی ندارد.

محمدرضا جعفری در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی ، در خصوص انتشار این خبر اظهار داشت: تشابه اسمی من و محمد جعفری باعث شده بود برخی رسانه‌ها و حتی اخبار صدا و سیما با عکس من این خبر را منتشر کنند که باعث استرس و فشار عصبی خانواده و دوستان من شده است. من زنده هستم و تنها یک اشتباه باعث این دردسرها شده است.

وی ادامه داد: این خبر به گوش مادرم من نیز رسیده بود و باعث وخامت حال جسمی و روحی او شده بود. از صبح امروز دوستان و خانواده با شنیدن این خبر مرتبا در حال مراجعه به منزل و تماس با من هستند. یک لحظه زنگ تلفن همراهم قطع نشده است.

مربی سابق تیم ملی ووشو تصریح کرد: من ضایعه درگذشت محمد جعفری را به خانواده این ورزشکار و جامعه ورزش تسلیت می‌گویم اما از رسانه‌ها به خصوص صدا و سیما انتظار دارم در انتشار این اخبار دقت بیشتری داشته باشند تا باعث مشکلات و فشارهای عصبی و روحی برای خانواده‌ها نشوند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار