فاتح تریم قصد داشت هافبک گالاتاسرای را به استقلال ببرد

سرمربی پیشین تیم ملی ترکیه قصد داشت در صورتی که به استقلال بیاید، هافبک ترکیه‌ای گالاتاسرای را نیز به این تیم بیاورد.

، ماجرای انتخاب سرمربی جدید تیم فوتبال استقلال روز گذشته (دوشنبه) با معرفی رسمی وینفرد شفر آلمانی به‌عنوان جانشین علیرضا منصوریان به سرانجام رسید. سیدرضا افتخاری، مدیرعامل باشگاه استقلال روز گذشته اعلام کرد گزینه اول باشگاه فاتح تریم بوده است، اما از آنجایی که باشگاه استقلال تنها توان پرداخت دو میلیون دلار را داشته و نمی‌توانسته است درخواست دستمزد چهار میلیون دلاری این سرمربی ترکیه‌ای را اجابت کند، قید استخدام وی را زده و در نهایت هم با وینفرد شفر به توافق رسیده است.

سایت روزنامه «فوتو ماچ» ترکیه به نقل از منابع خود گزارش داد، اگر فاتح تریم ۶۴ ساله پیشنهاد استقلال را می‌پذیرفت، قصد داشت سلچوک اینان، هافبک ۳۲ ساله گالاتاسرای را با خود به تهران ببرد و او را تبدیل به اولین فوتبالیست ترکیه‌ای شاغل در لیگ فوتبال ایران کند. برخی گزارش‌های دیگر اما حاکی از آن است که هافبک گالاتاسرای در صورت داشتن پیشنهاد از استقلال آن را رد می‌کرد.

سلچوک اینان ۵۸ بازی ملی با پیراهن ترکیه در کارنامه‌اش دارد و از سال ۲۰۱۱ تاکنون عضو تیم گالاتاسرای بوده و در ۲۴۷ بازی از رقابت‌های مختلف ۵۵ گل برای این تیم به ثمر رسانده است.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار