در گفت‌وگو با تسنیم

رضاوند: خودمان انتظارات را از سایپا بالا بردیم/ تعطیلات لیگ به ضرر ماست

هافبک تیم فوتبال سایپا گفت: ما خودمان انتظارات را از سایپا بالاتر بردیم و این به خاطر شروع خوبی بود که در لیگ داشتیم.

آرش رضاوند در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی درباره تساوی تیمش برابر ذوب‌آهن در هفته هشتم لیگ برتر گفت: ما با تیم خوبی بازی کردیم و فکر می‌کنم باید آنها را می‌بردیم. سایپا بازی را بهتر شروع کرد و حتی توپ را به تیر دروازه زدیم. اگر گل نمی‌خوردیم امکان گل زدن ما وجود داشت، ولی به‌هرحال در زمین حریف مساوی گرفتیم که این نتیجه خوبی است.

وی در واکنش به سؤالی در مورد اُفت سایپا نسبت به شروع فصل، اظهار داشت: ما خودمان انتظارات را از سایپا بالاتر بردیم و این به خاطر شروع خوبی بود که در لیگ داشتیم. بازیکنان تیم سایپا غالباً کم تجربه هستند و وقتی یک یا دو بازی را از دست می‌دهیم، ناخودآگاه دچار استرس می‌شویم. شما دیدید که حتی تیم باتجربه‌ای مثل استقلال وقتی نتیجه نگرفت با استرس مواجه شد.

هافبک تیم فوتبال سایپا در ادامه همچنین یادآور شد: ما می‌توانستیم پارس جنوبی را ببریم و شرایط بسیار خوبی  پیدا کنیم، اما از داوری ضرر کردیم. با این حال تساوی برابر ذوب‌آهن نتیجه بدی نبود و امیدوارم در بازی‌های آینده عملکرد بهتری داشته باشیم.

رضاوند راجع به تعطیلی لیگ برتر تصریح کرد: این تعطیلی به ضرر سایپاست و طبیعتاً برخی از تیم‌ها از این تعطیلی سود می‌برند. ما خیلی زود تمرینات را شروع کردیم و فصل بدنسازی را به صورت کامل پشت سر گذاشتیم. طبیعتاً تیم ما از چنین تعطیلی‌هایی ضرر می‌کند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار