در گفت‌وگو با تسنیم

مصلح: ۱۰ بار دیگر با الهلال بازی کنیم ۴ گل نمی‌خوریم/ صعود سخت است اما غیرممکن نیست

مدافع - هافبک تیم فوتبال پرسپولیس اعتقاد دارد، صعود این تیم به فینال لیگ قهرمانان آسیا سخت است، اما غیرممکن نیست.

شایان مصلح در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ، درباره شکست سنگین پرسپولیس برابر الهلال گفت: به هیچ عنوان پیش‌بینی چنین نتیجه‌ای را نمی‌کردیم و متأسفانه شکست سختی خوردیم. می‌دانستیم الهلال از الاهلی قوی‌تر است و بازیکنان در این مسابقه نهایت تلاش‌شان را به خرج دادند، اما به‌هرحال غیبت چند بازیکن در ترکیب پرسپولیس تأثیرگذار بود.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا پرسپولیس همچنان شانس راهیابی به دیدار نهایی لیگ قهرمانان آسیا را خواهد داشت، تصریح کرد: ما برای صعود باید پنج گل به الهلال بزنیم و هیچ گلی هم دریافت نکنیم. صعود به فینال واقعاً سخت است و ما باید در این زمینه منطقی فکر کنیم، با این حال چیزی غیرممکن نیست و تلاش می‌کنیم تا یک بازی آبرومندانه انجام بدهیم و نمایش بدی را که در بازی رفت داشتیم، جبران کنیم.

مدافع - هافبک تیم فوتبال پرسپولیس در واکنش به توهین برخی از پیشکسوتان الهلال عربستان به علی دایی اظهار داشت: دایی در فوتبال آسیا یک شخصیت شناخته شده بوده و افتخارات زیادی را در رده ملی و باشگاه به دست آورده است. عربستانی‌ها با توهین به دایی سطح شعور خود را نشان دادند!

مصلح در خاتمه خاطر نشان کرد: من می‌دانم که هواداران پرسپولیس از شکست سنگین ما برابر الهلال بسیار ناراحت هستند، ولی این فقط یک اتفاق بود و اگر ۱۰ بار دیگر هم با الهلال بازی کنیم با آن نتیجه شکست نمی‌خوریم. ما در ادامه این فصل به حمایت هواداران متعصب پرسپولیس نیاز داریم و امیدوارم آنها را در آینده خوشحال کنیم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار