مشکلات تا ۱۹ مهر حل نشود با پارس طلاییه همکاری نمی‌کنیم

گل‌محمدی: جهانیان گفت مشکل مالیات نفت را حل کرده اما باید کتبی به ما اعلام کنند/ در بحث مالکیت ورود نمی‌کنیم

رئیس اداره ورزش و جوانان استان تهران تأکید کرد که باشگاه نفت طلاییه باید مشکلات خود را تا ۱۹ مهرماه حل کند در غیر این صورت بر اساس نامه قبلی، همکاری لازم را با این تیم نمی‌کنیم.

رضا گل‌محمدی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ، درباره فرصت داده شده به مالک جدید باشگاه نفت طلاییه برای حل مشکلات این تیم، اظهار داشت: روز گذشته جلسه‌ای داخلی در اداره ورزش داشتیم که یکی از محورهای آن باشگاه نفت طلاییه و مشکلات آن بود. گرفتن نامه تسویه حساب مالیات از دارایی، اجرای تعهدات به بازیکنان پیشین و تکمیل پرونده برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا باید قبل از پایان مهلت یک هفته‌ای حل شوند.

وی افزود: مهلتی که به باشگاه نفت طلاییه داده بودیم ۱۵ مهر تمام می‌شود، اما به خاطر تعطیلات اخیر ۴ روز به آن اضافه می‌شود. با این حساب، باشگاه نفت طلاییه تا ۱۹ مهرماه فرصت دارد که مشکلاتش را حل کند.

رئیس اداره ورزش و جوانان استان تهران عنوان کرد: یکی دو روز پیش خبری به من دادند که باشگاه نفت طلاییه موفق شده مشکل مالیات را حل کند، اما این خبر تلفنی به من اعلام شده است. من هم گفتم که باید در این خصوص به من نامه بدهید. جهانیان گفته علاوه بر حل کامل مشکل مالیات، بخشی از مطالبات بازیکنان پیشین نفت را هم پرداخت کرده است.

گل‌محمدی در پاسخ به این سوال که «اگر جهانیان نتواند مشکلات باشگاه نفت طلاییه را حل کند، چه تصمیمی در این خصوص گرفته خواهد شد؟»، به تسنیم گفت: مهلت‌ و خواسته‌هایمان مشخص است. اگر اجرا نشود، بر اساس همان نامه قبلی، همکاری لازم را با شرکت پارس طلاییه نمی‌کنیم. همان‌طور که گفتم خبر دارم که جهانیان به دنبال مشکلات نفت طلاییه است، اما باید اینها را به صورت کتبی به اطلاع ما برسانند.

«در بحث مالکیت باشگاه نفت ورود نمی‌کنیم»، وی با بیان این جمله در خصوص مشکلات اخیر باشگاه نفت یادآور شد: از اتفاقات پیش آمده برای باشگاه نفت بسیار متاسفم، اما این نظر شخصی است و هیچ ورودی در مالکیت این باشگاه نمی‌کنیم. ما فقط در اجرای ضوابط فعالیت‌های قانونی نظارت می‌کنیم. تعهداتی است که مهم ترین آن بحث دارایی، مطالبات و تکمیل پرونده برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا بود و اینها باید حل شوند. نسبت به اتفاقات اخیری که اطراف خانواده فوتبال رخ داد، بی‌تفاوت نیستیم. این اختلافات بد و غیر قابل قبول است.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار