گزینه‌‌های جانشینی مونتلا در صورت اخراج از میلان

رسانه‌‌‌‌های ایتالیایی از دو سرمربی اهل این کشور به عنوان جانشین‌های احتمالی سرمربی حال حاضر روسونری نام برده‌اند.

، با ثبت سومین شکست میلان در هفت هفته سپری شده از فصل جدید سری A، شایعاتی در خصوص احتمال برکناری وینچنزو مونتلا از سرمربیگری این تیم شنیده می‌شود. در ابتدا از کارلو آنچلوتی سرمربی اخراجی بایرن مونیخ به عنوان محتمل‌ترین گزینه جانشینی مونتلا نام برده می‌شد که این مرد ایتالیایی آن را تکذیب و اعلام کرده است که تا ۱۰ ماه دیگر قصد ندارد به دنیای فوتبال برگردد.

اکنون از پائولو سوسا سرمربی سابق فیورنتینا و والتر ماتزاری سرمربی پیشین اینتر به عنوان گزینه‌های هدایت روسونری پس از برکناری مونتلا یاد می‌شود.


پائولو سوسا

این در حالیست که مونتلا پس از باخت اخیر میلان جلسه‌ای یک ساعته با ماسیملیانو میرابلی مدیر ورزشی و مارکو فاسونه مدیر اجرایی باشگاه داشته و از آنها برای ادامه فعالیتش رأی اعتماد گرفته است، موضوعی که به صورت علنی هم توسط مسئولان باشگاه اعلام شده است.


والتر ماتزاری

شبکه مدیاست پرمیوم ایتالیا، باشگاه میلان با هر دو گزینه خود که فعلاً بیکار هستند تماس گرفته است تا در صورت تداوم ناکامی‌های تیم و لزوم برکناری مونتلا زمان زیادی را برای پیدا کردن سرمربی جدید از دست ندهد. در میان این دو نفر اما از سوسا به عنوان گزینه محتمل‌تر یاد می‌شود چرا که سبک بازی تیم‌هایش بیشتر با پروژه‌ای که میلانی‌ها سعی در اجرای آن دارند همسو است. در  همین حال اما احتمال روی کار آمدن ماتزاری هم چندان کم نیست به خصوص که او توسط فاسون زمانی که در اینتر فعالیت داشت استخدام شد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار