بهتر است یک فرد قدرتمند سیاسی رئیس بعدی فدراسیون باشد

استکی: بوکس خشن است و مدیری از جنس خودش می‌خواهد؛ داوری توانایی مدیریت عمرانی دارد

مربی سابق تیم ملی بوکس گفت: همانطور که قبلا هم گفتم در خصوص تمدید یا عدم تمدید قرارداد خیمنز، به صورت شخصی نباید تصمیم‌گیری شود و باید کمیته فنی با ارزیابی عملکرد او به بهترین تصمیم برسد.

علیرضا استکی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی ، در خصوص آینده همکاری فدراسیون بوکس با خیمنز اظهار داشت: همانطور که قبلا هم گفتم در خصوص تمدید یا عدم تمدید قرارداد خیمنز، به صورت شخصی نباید تصمیم‌گیری شود و باید کمیته فنی با ارزیابی عملکرد او به بهترین تصمیم برسد. در یک سال گذشته برای مربی کوبایی تیم ملی هزینه شده است و درست نیست یکدفعه به او بگوییم برود.

وی تاکید کرد: باید ارزیابی شود خیمنز با چه هدفی هدایت تیم ملی را برعهده گرفت و حالا با چه مبنایی باید با فدراسیون قطع همکاری کند. اگر بخواهیم بدون شنیدن نظر کمیته فنی در خصوص خیمنز تصمیم‌گیری شود دو حالت بیشتر ندارد، یا قصد خراب کردن ناطق نوری در این تصمیم نهفته است یا به دنبال بزرگ کردن خودشان هستند. خیمنز با نظر کمیته فنی به ایران آمد و حالا هم باید با اعضای کمیته فنی متشکل از حسین نهرودی، روح‌الله حسینی من و سایر دوستان جلسه برگزار شود و به جمع‌بندی نهایی رسید.

عضو کمیته فنی فدراسیون بوکس در پاسخ به این سوال که بهتر نیست که رئیس فدراسیون بوکس در خصوص آینده سرمربی تیم ملی تصمیم بگیرد، گفت: من نیز معتقدم هستیم انتخاب سرمربی تیم ملی حق رئیس فدراسیون بوکس است و بهتر است برای این مهم تا انتخابات صبر کرد. داوری در این چند ماه به عنوان سرپرست فدراسیون بوکس به دنبال راهکارهایی بوده و قصد دارد تا زمان انتخابات برخی‌ پست‌ها را بچیند و برود. با این اتفاق قطعا با حضور رئیس بعدی بلبشویی به پا خواهد شد و احتمال تغییرات مجدد وجود دارد.

استکی در خصوص اینکه به نظر او بهتر است رئیس بعدی فدراسیون بوکس چه خصوصیاتی داشته باشد، تصریح کرد: از نظر من رئیس بعدی فدراسیون بوکس بهتر است یک شخصیت قدرتمند سیاسی باشد که بتواند جای ناطق‌نوری را پر و حرف خود را به کرسی بنشاند. اگر قرار به حضور افراد معمولی در انتخابات فدراسیون بود نیز اعتقاد دارم باید از خانواده بوکس باشد که در حال حاضر گزینه‌های تحصلی کرده و قهرمان وجود دارند و به خوبی می‌توانند فدراسیون را اداره کنند. حضور یک بوکسور با توجه به شناخت او از خانواده این رشته می‌تواند مفید باشد و اهالی این رشته نیز می‌توانند کمک خوبی برای او باشند.

مربی سابق تیم ملی در خصوص احتمال کاندیداتوری داوری در انتخابات فدراسیون بوکس خاطرنشان کرد: داوری اعلام کرده که قصد حضور در انتخابات را ندارد و فکر نمی‌کنم برنامه‌ای برای کاندیداتوری نیز داشته باشد.  داوری مدیر لایق و خوبی است که توانایی‌های مدیریتی عمرانی دارد اما بوکس رشته‌ای خشن و تخصصی است که مدیری از جنس خودش می‌خواهد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار