رفتن به ایتالیا، ترکیه و روسیه برایم مناسب نبود

عبادی‌پور: کوبیاک و کورک توانایی زیادی در آشفته کردن شرایط بازی دارند/ نمی‌توانم زیاد سوپ‌ لهستانی بخورم!

لژیونر والیبال ایران گفت: بازیکنان لهستانی، به ویژه کوبیاک و کورک توانایی زیادی برای آشفته کردن و بر هم زدن شرایط بازی دارند.

، حضور میلاد عبادی‌پور، نخستین بازیکن ایرانی در لیگ لهستان، همچنان مورد توجه رسانه‌های این کشور قرار دارد. مصاحبه بازیکن شماره ۱۱ تیم اسکرا بوهاتوف را با یک سایت لهستانی زبان می‌خوانید.

پیش از حضور در لهستان، شناختی از این کشور داشتی؟
به خاطر مسابقات زیادی که برای تیم ملی انجام دادم، سفرهای بسیاری به لهستان داشتم. می‌دانم لهستان، بازیکنان بزرگ، لیگی قدرتمند و تماشاگران فوق‌العاده‌ای دارد. مورد دیگری در مورد لهستان نمی‌دانم.

چرا بازیکنان ایرانی به ندرت خارج از کشورشان بازی می‌کنند؟
ما فرهنگ و ذهنیت متفاوتی داریم. برخی از بازیکنان ایرانی، مشکلی بابت بازی کردن خارج از کشور ندارند ولی بعضی ترجیح می‌دهند که در ایران بمانند. جزو عده‌ای هستم که مشکلی برای بازی خارج از ایران ندارند.

چرا تصمیم گرفتی به لیگ لهستان بیایی در صورتی که می‌توانستی درآمد بیشتری در سایر لیگ‌ها داشته باشی؟
پیشنهادهایی از ایتالیا، ترکیه و روسیه داشتم ولی رفتن به این کشورها در حال حاضر برای من مناسب نبود. نکات مثبت زیادی در مورد باشگاه اسکرا شنیده بودم و در مورد پیوستن به این تیم نگرانی نداشتم. به اسکرا کمک خواهم کرد و موارد زیادی نیز خواهم آموخت.

نخستین چیزی که تو را در لهستان تحت تاثیر قرار داد چه بود؟
اینکه نمی‌توانم از سوپ‌های لهستانی، زیاد بخورم.

رقابت تیم‌های ملی والیبال ایران و لهستان، همیشه حساسیت زیادی داشته است.
یک مسابقه والیبال، یک رقابت عادی ورزشی است ولی در مورد ایران و لهستان، قضیه فرق می‌کند. رویارویی بازیکنان این دو تیم در زیر تور، حساسیت‌های خاص خودش دارد.

حرکات بازیکنان در زیر تور، یک نمایش برای تضعیف حریف به نظر می‌رسد.
برخی اوقات این طور است ولی باید بگویم که بازیکنان لهستانی، به ویژه کوبیاک و کورک توانایی زیادی برای آشفته کردن و بر هم زدن شرایط بازی دارند.

شما این کار را دوست ندارید؟
کوبیاک، بازیکنی بزرگ و یکی از بهترین‌های جهان است. او در خارج از زمین هم یک مرد قابل احترام است ولی هر بازیکن دوست دارد که برنده شود. در زمین مسابقه اما همه برخوردها کاملاً جدی است که در برخی موارد صورت خوشی برای دو تیم ایران و لهستان نخواهد داشت.

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار