ماتیچ: قبل از آغاز فصل، به تنهایی تمرین می کردم؛ رقبا می خواهند ثابت کنند که توانایی توقف منچستریونایتد را دارند

وب سایت توپ- نمانیا ماتیچ، بازیکن باشگاه منچستریونایتد، در صحبت هایی به تمجید از شرایط کنونی شیاطین سرخ پرداخته و ابراز امیدواری کرده است که این تیم بتواند جایگاه مطلوبی را در انتهای فصل به دست آورد.

به گزارش توپ، ماتیچ که در انتقالی عجیب و دور از انتظار در فصل اخیر نقل و انتقالات از چلسی به رقب مستیم آنها، منچستریونایتد پیوست، تاکنون بازی های بسیار خوبی از خود به نمایش گذاشته و ثابت کرده است که ارزش پولی که برایش پرداخت شده است را دارد. این هافبک صربستانی قرمزهای منچستر، صحبت های خود را این گونه آغاز کرد:

" من در مسابقات پیش فصل حاضر نوبدم و به تنهایی تمرین می کردم و می توانم تاثیرات آن را، در برخی از زمان های یک دیدار مشاهده کنم. بدنم هنوز کاملا آماده نشده است، اما سعی می کنم تا از مشکلات گذر کرده و خود را برای آینده ای بهتر آماده کنم. ما منچستریونایتد هستیم و به همین خاطر به خوبی می دانیم که باید چه کاری انجام دهیم و تنها سعی می کنیم تمرکزمان را بر روی بازی بعدی تیم حفظ کنیم. بازی بعدی، همواره مهم ترین بازی است و در تلاشیم که بازی به بازی امتیازات را جمع آوری کرده و در ماه مِی خواهیم دید که به چه جایگاهی دست خواهیم یافت، اما هنوز راه بسیاری باقی مانده است ".

ماتیچ ادامه داد:

" به جز دیدار مقابل استوک سیتی، در تمامی بازی ها به پیروزی دست پیدا کرده ایم و به خوبی نشان داده ایم که تیمی بزرگ هستیم؛ تیمی که در تلاش است در همین مسیر ادامه دهد. نمی توانیم در رابطه با آینده آرام بوده و با فراغ بال در مورد آن صحبت کنیم، زیرا به پیروزی های بیشتری نیاز داریم. حالا تیم های رقیب به خوبی ما را می شناسند و آگاهی دارند که چگونه بازی کرده و چه بازیکنانی را در اختیار داریم؛ آنها می خواهند نشان دهندکه توانایی متوقف کردن منچستریونایتد را دارند. ما باید تمرکز خود را حفظ کرده و خود را برای رو به رو شدن با چنین شرایطی آماده کنیم. شرایط هر روز برای ما و سایر تیم ها دشوار تر می شود و باید نهایت تلاش خود در جهت جمع آوری امتیازات را انجام دهیم ".

ماتیچ در پایان صحبت هایش در رابطه با مصدومیت پوگبا که وی را مدتی خانه نشین خواهد کرد، بیان کرد:

" پل بازیکنی بسیار مهم برای مهم به حساب آمده و امیدوارم به زودی به جمع ما بازگردد. او قطعا می تواند در آینده به تیم کم کند. با این وجود، بازیکنان خوبی در اختیار داریم که می توانند به جای وی بازی کنند و فکر می کنم حالا همه بازیکنان یوتایند صابت کرده اند که شایستگی حضور در ترکیب تیم را دارند ".

اختصاصی

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار